header

ANGLICKO - Hotely a Reštaurácie

Umiestňujeme jednotlivcov aj páry, pracuje sa priamo pod Anglickým zamestnávateľom teda ako zamestnanec Hotela. 

Práca na minimálne 6 mesiacov a dlhšie, za stravu a ubytovanie je strhávané až z výplaty, je treba iba dopraviť sa do hotela – presný plán cesty vám poskytneme aj s informáciou o nákladoch za cestovné. Po úspešnom sprostredkovaní práce ešte pred vycestovaním do Anglicka obdržíte kontrakt od zamestnávateľa.

Prosím prečítajte si tu dole našu ponuku a v prípade záujmu vypíšte nám jednoduchú On-line registráciu z našej web stránky www.mctour.sk a priložte Anglický životopis a vaše foto. Je veľmi dôležité, vzhľadom na to že Anglickí zamestnávatelia – hoteliéri  kladú dôraz na to ako je urobený životopis a podľa toho máte väčšiu šancu byť lepšie a rýchlejšie umiestnený,  treba rozpísať podrobnejšie a presnejšie svoju prax v žiadanom obore, kde, ako dlho, a čo konkrétnejšie ste robili. V prílohe vám prikladám na ukážku približný vzor takéhoto životopisu.

Umiestňujeme aj páry ale v takomto prípade sa obvykle trochu dlhšie čaká na umiestnenie ako pri jednotlivcoch. Stredná hovorová Angličtina podmienkou.

ANGLICKO Gastronómia –

Pracovné pozície do Hotelov a Reštaurácií

Ponúkané sú nasledovné práce v približne 200 hoteloch a reštauráciach vo Veľkej Británií -a to pozície: príprava jedál -kuchár, pomocné práce v kuchyni-kitchen porter (kuchári všetkých kategórií -Chef, Commis chef, Sous Chef, Chef de Partie..); Obsluha hostí- čašník/čašníčka, chyžná - upratovanie izieb, práca za barom- barman/barmanka, nosenie kufrov, recepčná,  General assistant všeobecný asistent- výpomoc na viacerých pozíciach. Pri viacerých pozíciach nástup možný ihneď a na dlhodobo. Minimálna mzda na hodinu je 7,50 GBP – a viac cca do 32 000 ročne záleží od pozície. Práca je vybavená na pracovné zmluvy HPP a TPP kedy zamestnávateľ hradí všetky odvody ako sociálne zdravotné dôchodkové. Máte nárok na 28 dní platenej dovolenky v roku. Najvyššie zárobky majú kuchári. Ubytovanie a strava priamo v hoteloch za nízky poplatok (20-40 GBP/týždeň (Anglicko) -v závislosti od hotela, čo je veľkou výhodou - odpadávajú Vám náklady na dopravu. Za ubytovanie a stravu strhávajú až z výplaty. Netreba nosiť žiadne depozity či poplatky za ubytovanie a stravu vopred. Umiestňujeme do pekných hotelov a reštaurácií. Zdokonalíte sa v angličtine a získate nový rozhľad v dynamicky sa rozvíjajúcom odvetví, akým je turizmus a gastronómia. Oblasti najmä stredné Anglicko Surrey, Hampshire, severné Anglicko, Devon, Cornwall...občas Írsko 

... Pobyt na minimálnu dĺžku pobytu 6 mesiacov a dlhšie, občas sa vyskytnú krátkodobé Vianočné pracovné pobyty.
Jedná sa o Hotelové a Reštauračné  zariadenia vyššieho typu, sú to zariadenia na vyššej úrovni, vždy pri ponuke dostane záujemca vo väčšine prípadov s detailami ponuky práce k nahliadnutiu aj web stránku Hotela alebo Reštaurácie.
Plat minimálne 7,50 GBP na hodinu – a viac podľa pozície, praxe, jazyka  - podľa ponuky, profesie, referencií, odbornosti. Všetky odvody sociálne zdravotné úrazové hradí zamestnávateľ. Je to práca na HPP a na TPP. Práca je garantovaná na minimálne 40 hodín týždenne a viac. Výhodou je doplniť referenciami skúsenosti z predchádzajúceho zamestnania, nutná čiastočná hovorová Angličtina, čašníci, barmani, recepčné, general assistenti - nutná komunikatívna Angličtina. V prípade záujmu nám prosím zašlite Váš životopis v Angličtine s pracovnými skúsenosťami plus foto, prípadne ak máte  možnosť doložte referenciu tiež v Angličtine. Robíme asistenciu pri zisťovaní  dopravy do zahraničia, následne príprava cestovného itinerára pre príchod na pracovné miesto.

1.Umiestnime do Anglického menšieho hotela do mesta oblasti Exeter pomocného kuchára Commi chefa a zvlášť ženu pokojskú. Plat 7,50 - 8,50 Libry na hodinu brutto, strava a ubytovanie 45 Libier týždenne. Nástup čo najskôr. Práca na TPP na pracovnú zmluvu. 

2.Umiestnime s nástupom čo najskôr začiatok marca do vidieckeho menšieho rodinného hotela nedaleko mora v oblasti Devon pri meste Kongsbridge pár chlapec dievča aj jednotlivcov. Práca 40 hodín týždenne. Plat 15000 Libier ročne brutto, to jest 7,80 Libry na hodinu brutto + tipsy, na pracovné zmluvy HPP, odvody sociálne zdravotné dôchodkové platí zamestnávateľ.Strava je zabezpečená zdarma. Ubytovanie v blízkosti  hotela zabezpečené spolu vo dvojke izbe cca 30 Libier týždenne strhávajú z platu na osobu. Nástup v marci na dlhodobo. Hovorová Angličtina a prax podmienkou. 

3.Umiestnime do Anglického rodinného Hotela oblasť Devon nedaleko mesta Exeter pokojskú na HPP na pracovnú zmluvu kedy zamestnávateľ odvádza všetky odvody. Plat 7,50 Libry na hodinu brutto plus tipsy. Práca na TPP, ubytovanie je zabezpečené priamo v hoteli, strava je zabezpečená zamestnávateľom v hoteli. Pracuje sa 40 - 45 hodín týždenne plus možné presčasy. Prax a hovorová Angličtina podmienkou. Nástup čo najskôr začiatok marca. 

4.Umiestnime do vidieckeho veľkého 4 hv. Golfového hotela nedaleko Londýna samostatnú čašníčku a tiež pár chlapec dievča pokojská a linenporter chlapec pre prácu s prádlom, distribúcia prádla po poschodiach do jednotlivých izieb. Práca minimálne 40 hodín týždenne. Plat 7,50 Libry na hodinu brutto, na pracovné zmluvy, odvody sociálne zdravotné dôchodkové platí zamestnávateľ. Ubytovanie v hoteli spolu vo dvojke izbe 45 Libier týždenne strhávajú z platu. Nástup v marci na dlhodobo.Hovorová Angličtina podmienkou. 

5.Umiestnime do 4 hviezdičkového luxusného hotela Wellness and Spa stredné Anglicko oblasť Hampshire pár chlapca čašníka a dievčinu pokojskú. Plat 7,50 Libry na hodinu brutto, plus tringelty. Práca na pracovné zmluvy na HPP kedy zamestnávateľ platí všetky odvody. Podmienkou hovorová Angličtina a prax. Ubytovanie zabezpečené spolu v 2 postelovej izbe v hoteli, strhávajú zaň z platu 190 Libier mesačne na osobu. Nástup čo najskôr. 

6.Umiestnime muža alebo ženu umývača,- ku riadov Kitchen portera oblasti Hampshire, neďaleko Londýna, kde už pracujú naši zamestnanci zo Slovenska. Jedná sa o 4 hv. golfový hotel Wellness and Spa. Práca garantovaná na minimálne 40 hodín týždenne. Plat 7,50 Libry na hodinu brutto, na pracovné zmluvy, TPP, odvody sociálne zdravotné dôchodkové platí zamestnávateľ. Ubytovanie je zabezpečené v hoteli na dvojke izbe 45 Libier týždenne strhávajú z platu. 

7.Umiestnime do Penzionu Pub Reštaurácia aj s ubytovaním do vidieckej oblasti Somersetu dievčinu General assistant čašníčka a zároveň pokojská, tiež pre pomoc v kuchyni. Plat 7,50 Libry na hodinu, ubytovanie zdarma. Práca na zmluvy HPP. Strava počas smeny zdarma. 

8.Umiestnime od  chyžnú s praxou a hovorovou Angličtinou do 4 hv. prímorského Wellness and Spa Hotela v oblasti Devon, kde už pracujú naši zamestnanci. Práca na minimálne 6 mesiacov a dlhšie na TPP na pracovnú zmluvu, kedy zamestnávateľ odvádza všetky odvody. Plat minimálne 7,50 Libry na hodinu brutto, pracuje sa minimálne 38 hodín týždenne a viac, možné presčasy, Ubytovanie cca 40 Libier týždenne, strava počas smeny zdarma, mimo smeny možno zabezpečiť za malý poplatok. V prípade záujmu nás kontaktujte. 

9.Umiestnime do 4 hv. Hotela Wellness and Spa kuchára s praxou a hovorovou Angličtinou na prípravu dezertov a cukroviniek v hoteli, tzv. Pastry chef. Prax a hovorová Angličtina podmienkou. Plat 7,50 Libry na hodinu. Práca na minimálne 40 hodín týždenne. Práca na HPP na dlhodobo. Na pracovnú zmluvu, odvody odvádza zamestnávateľ. Strava zabezpečená zdarma, ubytovanie nedaleko hotela zabezpečené za cca 135 - 140 Libier mesačne. 

10.Nemecko - Umiestnime cca 4 pracovníkov mužov ženy s hovorovou Nemčinou do Burger Kingu do reštaurácie s rýchlym občerstvením. Práca spočíva pri celkovej prevádzke. Plat 8,84 Eur na hodinu brutto, na pracovnú zmluvu, HPP, kedy zamestnávateľ platí všetky odvody.Pracuje sa 8 - 10 hodín denne, týždenne cca 39 - 48. 25 dní platenej dovolenky ročne. Ubytovanie zabezpečené v blízkych Apartmánoch, platí sa zaň 300 Eur mesačne za osobu.Suma je už včetne elektriky, vody, prádla, internetu.     

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

NEMECKO - Hotely a Reštaurácie

Umiestňujeme  zamestnancov do Hotelov a Reštaurácií do Nemecka, jednotlivcov aj páry.

Pracuje sa priamo pod Nemeckým zamestnávateľom.

NEMECKO - Gastronómia/ Hotely a Reštaurácie 3,4 - 5 hviezdičkové, práca je zabezpečená  obvykle na minimálne 6 mesiacov a dlhšie ak nie je dohodnuté vopred inak, podmienkou je hovorová Nemčina a prax v obore na ktorý sa hlásite. Lokality sú po celom Nemecku, ale hlavne Hamburg, okolie Baltického mora, Berlín... Pracuje sa minimálne 40 hodín týždenne plus možné presčasy. Aktuálne hľadáme všetky profesie ako kuchárov od pomocných po vysoko odborných, čašníkov, čašníčky, recepčné -ných, chyžné, nočných vrátnikov, pomocníkov do kuchýň, general assistentov - výpomoc všeobecný asistent, barmanov. Základný nástupný plat je minimálne od 8,50 Eur na hod v čistom a viac až do 15 Eur na hodinu, plus tipsy sprepitné, plus bonusy, kuchári min. 10 - 12 Eur na hodinu a viac. Ešte pred vycestovaním budete v kontakte s budúcim zamestnávateľom a našou partnerskou agentúrou. Po úspešnom sprostredkovaní práce ešte pred vycestovaním do Nemecka obdržíte kontrakt od nemeckého zamestnávateľa.

Pracovná zmluva sa podpisuje priamo so zamestnávateľom. Práca na pracovné zmluvy na TPP a HPP, všetky odvody odvádza zamestnávateľ, strava obvykle počas smeny zdarma, ubytovanie vždy zabezpečené v blízkosti pracoviska za cca 300 - 350 Eur mesačne, občas zabezpečené priamo v hoteli bez nutnosti dochádzania. V prípade záujmu nám prosím zašlite životopis v Nemčine s rozpísanou praxou profesie na ktorú sa hlásite, plus vaše foto, ak máte referenciu v Nemčine alebo v Angličtine je to výhodou. Prosím aby ste nám vypísali  Bezplatnú On line registráciu z našej web stránky www.mctour.sk. Pomôžeme vám s najlepším nájdením dopravy na miesto práce pripravíme vám itinerár cesty, počas celého pobytu vám ponúkame asistenciu a overenú dlhoročnú spoluprácu s našimi partnermi.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Asistenčné služby zahŕňajú : 

spracovanie zivotopisu a dalsich potrebnych dokumentov klienta podla poziadaviek zahranicnych zamestavatelov

  1. zhodnotenie urovne anglickeho jazyka preskusanim
    priprava klienta na interview s potencialnym zahranicnym zamestnavatelom

   2. asistenciu pri zisťovaní  dopravy do zahraničia, následne príprava cestovného itinerára pre príchod na pracovné miesto

   3. zaistenie odvozu z letiska alebo autobusovej či vlakovej stanice, zistenie spojov

   4. poskytnutie informácií ohľadom ubytovacích možností v zahraničí a ich zaistenie

   5. inštrukcie čo si zobrať so sebou a ohľadne pracovného oblečeni

   6. pomoc v krízových situáciách a help line kontakt

   7. poskytnutie informácií o životných podmienkach, pracovných podmienkach a úradných povinnostiach v zahraničí. / prihlásenie         na úradoch / poradenstvo ohľadne zahraničnej legislatívy

   8. poskytnutie kontaktov na kontaktné osoby

 

CHEFS - kuchári:

We are looking for professional chefs to work in the UK restaurant chains across the country

 The chefs we are looking for are:

Head chefs, Sous chefs, Chef de partie, Commis chefs

Italian chefs, Mediterranean chefs, Tandoor chefs, Curry chefs

Indo-Chinese chefs, Thai chefs, Japanese chefs, Halwai chefs, Pastry chefs, South Indian chefs

We require:

Good spoken English;

Sufficient experience - 1 year would be considered junior chef;

Experience in a particular experience above 3 years and over would be considered qualified. We need verified experience please;

 We offer:

Salary from 12 000 to 35 000 per year depending on experience and the working level and experience;

Accommodation provided. Two options: 1) Depending on the location of the restaurant -  accommodation can be provided and paid by the employer for 7 to 10 days till the candidate finds own accommodation or we will offer temporary accommodation and list of landlords in the area. Option 2) staff accommodation can be provided if available by employer.

A job where the candidate can develop its own skills and experience

Fast paced environment