header

NEMECKO - Opatrovatelia -lky do domovov a penziónov

na Nemecké pracovné zmluvy HPP  Pfleger, Pflegerinnen

Sprostredkovanie práce Zdarma. Opatrovatelia muži ženy, umiestnime do opatrovateľských domov a penziónov ku starým ľuďom opatrovateľov- lky s praxou a hovorovou Nemčinou. Jedná sa o hlavný pracovný pomer na nemecké pracovné zmluvy na dobu neurčitú, zamestnávateľ platí všetky odvody. Plat od 1850 Eur mesačne brutto. Od 12,15 Eur na hodinu brutto. Diéty za každý odpracovaný deň 10 Eur netto. Plus príplatky nočné, víkendové a za sviatky. Ubytovanie je hradené zamestnávateľom. Organizácia dopravy a preplatenie cestovného. Práca minimálne 40 hodín týždenne a viac, možné presčasy. Flexibilné plánovanie služieb podla záujmu cestovať za rodinou. Vyžadujeme ukončenie odborného vzdelania, kurzu, prípadne sa treba preukázať viacročnou praxou. Práca je po celom Nemecku podla zaradenia, najmä juh Nemecka. 
Druh pracovného pomeru 
hlavný pracovný pomer 
Ponúkaný plat 
od 1850 Eur mesačne a viac brutto + príplatky + diéty 10 Eur na deň
Iné výhody 
Ubytovanie a cestovné náklady hradené zamestnávateľom
Termín nástupu 
dohodou 
Svoju žiadosť o zamestnanie spolu so životopisom v nemeckom jazyku a foto nám prosím zašlite na e-mailovú adresu:mctour@nextra.sk alebo sa rýchlo a jednoducho uchádzajte prostredníctvom online formulára na našej domovskej stránke

________________________________________________________________________________________________________

 

 

 

 

 

 

 

 

 

NEMECKO - Zdravotné sestry pre mužov aj ženy

Sprostredkovanie práce Zdarma. Poskytovanie základnej komplexnej starostlivosti a spolupráca s lekármi. Zdravotná sestra muži ženy,umiestnime do nemocničných zariadení s praxou a hovorovou Nemčinou. Jedná sa o hlavný pracovný pomer na nemecké pracovné zmluvy na dobu neurčitú, zamestnávateľ platí všetky odvody. Plat od 3300 Eur mesačne brutto. Diéty za každý odpracovaný deň netto. Príplatky nočné, víkendové a za sviatky. Plus vernostná prémia 7500 Eur brutto. Ubytovanie je hradené. Organizácia dopravy a preplatenie cestovného. Práca minimálne 40 hodín týždenne a viac, možné presčasy. Flexibilné plánovanie služieb umožňujúce veľmi dobre skĺbiť rodinu so zamestnaním. Vyžadujeme ukončenie odborného vzdelania ukončené zdravotnícke vzdelanie so štátnym potvrdením kvalifikácie v Nemecku. Vyžaduje sa samostatná odborná práca, odborné znalosti. Práca je po celom Nemecku podla zaradenia, najmä juh Nemecka.
Druh pracovného pomeru
hlavný pracovný pomer
Ponúkaný plat
od 3300 Eur mesačne brutto + 7 500 Eur bonus + príplatky nočné víkendové sviatky
Iné výhody
hradené ubytovanie a cestovné náklady
Miesto práce
Nemecko
južné Nemecko
Termín nástupu dohodou
Svoju žiadosť o zamestnanie spolu so životopisom v nemeckom jazyku a foto nám prosím zašlite na e-mailovú adresu