header

Slovenská rodina HOLANDSKO Február 2018 : Umiestnime dievčinu cca do 30 rokov aj bez znalosti Angličtiny do Slovenskej rodiny do mesta Utrecht oblasť de Meern. Rodina má dve dievčatká 9 a 12 ročné. Plat 600 Eur mesačne v čistom + celodenná strava a samostatné ubytovanie zdarma + mesačník na autobusy. Je možnosť navštevovať jazykovú školu. Voľno víkendy dva dni. Nástup od 1. Februára 2018 na rok.  Domov je možnosť cestovať dohodou ako aj každé leto na 4 - 5 týždnov neplatená dovolenka. Jedná sa o pomoc pri deťoch a ľahké domáce práce. Podmienkou je vedieť bicyklovať sa. Overená rodina kde je aj v súčastnosti naše dievča.

ANGLICKO - Umiestnime chyžné do Golfových Hotelových rezortov oblasti Hampshire, Surrey, neďaleko Londýna, kde už pracujú naši zamestnanci zo Slovenska. Jedná sa o 4 hv. hotely. 
Práca garantovaná na minimálne 40 hodín týždenne. Plat 7,50 Libry na hodinu brutto, na pracovné zmluvy, TPP, odvody sociálne zdravotné dôchodkové platí zamestnávateľ. Ubytovanie je zabezpečené v hoteli na dvojke izbe 45 Libier týždenne strhávajú z platu. Nástup čo najskôr na dlhodobo

ANGLICKO - Umiestnime čo najskôr Recepčnú do rodinného hotela oblasť mesta Cirencester. Práca na HPP na Anglickú pracovnú zmluvu kedy zamestnávateľ odvádza všetky odvody. Prax a dobrá Angličtina podmienkou. Pracuje sa cca 40 - 45 hodín týžd. minimálne. Plat 7,50 libry na hodinu brutto, strava počas smeny zdarma, ubytovanie zabezpečené v tesnej blízkosti hotela strhávajú z platu 42 libier týždenne. Nástup čo najskôr na dlhodobo. 

ANGLICKO - Chef de Partie - Umiestnime kuchára Chef de Partie do Anglicka do 3 hv. hotela nedaleko mesta Cirencester, plat 20000 Libier v hrubom ročne, práca na HPP na Anglickú pracovnú zmluvu, strava počas smeny zdarma, ubytovanie zabezpečené v staff house v tesnej blízkosti hotela za 42 Libier týždenne strhávajú z platu, počet hodín 48 týždenne minimálne, nástup dohodou alebo čo najskôr. 

ANGLICKO - Umiestnime čo najskôr Kitchen portera pomocného pracovníka na umývanie riadov do rodinného hotela oblasť mesta Cirencester. Dokázať sa dohovoriť Anglicky. Práca na HPP na Anglickú pracovnú zmluvu kedy zamestnávateľ odvádza všetky odvody. Pracuje sa cca 40 - 45 hodín týžd.minimálne. Plat 7,50 libry na hodinu brutto, strava počas smeny zdarma, ubytovanie zabezpečené v tesnej blízkosti hotela strhávajú z platu 42 libier týždenne. Nástup čo najskôr na dlhodobo. 

ANGLICKO - Umiestnime čo najskôr ženu spoločníčku s hovorovou Angličtinou do oblasti East Sussex do Woodingdean ku manželskému páru cca 76 r. Pracovná náplň - varenie, ľahké domáce práce, postieľanie, upratanie, nákupy autom, prechádzky. Práca cca 40 hodín týždenne, víkendy voľno. Občas treba použiť auto. Plat 250 Libier týždenne netto, celodenná strava a samostatné ubytovanie zabezpečené zdarma. Pobyt na rok.

NEMECKO - Zvárači - Slovenská Firma hľadá 6 zváračov CO2 s platnými zváračskými certifikátmi 135 na prácu do Nemecka-Rostock. Práca spočíva v dielni kde sa budú zvárať konštrukcie na ropné polia- veľké zvary 12-15. Požiadavky: prax v odbore min 3 roky, platné certifikáty na CO2, aspoň základná znalosť nemeckého jazyka jedného pracovníka v skupine, mať motorové vozidlo. Nástup : Ihneď práca na živnosť dlhodobá na 5 rokov v lodenici Rostock platové podmienky:15 eur na hodinu netto, hradené ubytovanie,možné zálohy po odpracovaní 14 dní, splatnosť faktúr do 30 dní, prípadne dohodou práca je dlhodobo, na turnusy. 

NEMECKO - Zámočníci - Slovenská firma hľadá zámočníkov do na prácu do Nemecka. Práca spočíva v dielni výroba zváracích konštrukcií. 
Požiadavky: prax v odbore min. 3 roky, základná znalosť nemeckého jazyka 
jedného pracovníka v skupine, mať motorové vozidlo. Nástup: Ihneď 
Práca na živnosť na dlhodobo. 
Platové podmienky: 14 eur na hodinu netto, hradené ubytovanie, možné zálohy po odpracovaní 14 dní, splatnosť faktúr do 30 dní, prípadne dohodou. Práca je dlhodobo na turnusy 
Zdravotne spôsobilý. 

Hotely Anglicko - čašníčky, čašníkov, chyžné, kuchárov, nočných vrátnikov, kitchen porterov umývačov riadov, .....nástupy čo najskôr počas celého roku...