header

1. Umiestnime ku 90 ročnej príjemnej samostatnej pani Sheile v dobrom zdravotnom stave ženu spoločníčku s hovorovou Angličtinou, pani má dom v Harrow Londýn, plat je 250 Libier týždenne v čistom = 1135 Eur mesačne v čistom, plus celodenná strava a samostatné ubytovanie zdarma. Práca cca 8 hodín denne. Nástup čo najskôr na dlhodobo. Jeden deň a pol v týždni voľno. Dobrá overená pozícia.

2. Umiestnime od 1.Októbra ženu spoločníčku s hovorovou Angličtinou do Southamptonu ku staršiemu páru 90 a 93 r. Obaja v dobrom zdravotnom stave. Pracovná náplň - ľahké domáce práce, postieľanie, upratanie, nákupy autom, prechádzky, pomoc im vyjsť po schodoch, príprava jedla. Práca cca 35 hodín týždenne, nedeľa voĺno. Občas treba použiť auto. Plat 275 Libier týždenne brutto, strava a ubytovanie zabezpečené. Pobyt na rok. 

Slovenská rodina v Londýne - nástup čo najskôr. Umiestnime ženu aj bez znalosti Angličtiny do Slovenskej rodiny do mesta Crawley južne od Londýna. Na veku nezáleží. Pani má dve dievčatká 5 a 2 ročné. Kedže má nepravidlený pracovný čas potrebuje niekoho cca na 25 - 30 hodín týždenne podla potreby občas aj na víkendy. Plat 75 libier týždenne + celodenná strava a ubytovanie zdarma. Je možnosť navštevovať aj jazykovú školu dohodou. Voľno každý deň a 1,5 dňa týždenne dohodou. Pani obvykle pracuje ranné smeny iba na polovičný úväzok takže doma je už okolo 13 či 14 hodiny. Nástup na dlhodobo. Domov je možnosť cestovať dohodou. Jedná sa o pomoc pri deťoch a ľahké domáce práce.

NEMECKO - Zvárači - Slovenská Firma hľadá 6 zváračov CO2 s platnými zváračskými certifikátmi 135 na prácu do Nemecka-Rostock. Práca spočíva v dielni kde sa budú zvárať konštrukcie na ropné polia- veľké zvary 12-15. Požiadavky: prax v odbore min 3 roky, platné certifikáty na CO2, aspoň základná znalosť nemeckého jazyka jedného pracovníka v skupine, mať motorové vozidlo. Nástup : Ihneď práca na živnosť dlhodobá na 5 rokov v lodenici Rostock platové podmienky:15 eur na hodinu netto, hradené ubytovanie,možné zálohy po odpracovaní 14 dní, splatnosť faktúr do 30 dní, prípadne dohodou práca je dlhodobo, na turnusy. 

NEMECKO - Zámočníci - Slovenská firma hľadá zámočníkov do na prácu do Nemecka. Práca spočíva v dielni výroba zváracích konštrukcií. 
Požiadavky: prax v odbore min. 3 roky, základná znalosť nemeckého jazyka 
jedného pracovníka v skupine, mať motorové vozidlo. Nástup: Ihneď 
Práca na živnosť na dlhodobo. 
Platové podmienky: 14 eur na hodinu netto, hradené ubytovanie, možné zálohy po odpracovaní 14 dní, splatnosť faktúr do 30 dní, prípadne dohodou. Práca je dlhodobo na turnusy 
Zdravotne spôsobilý. 

Hotely Anglicko - čašníčky, čašníkov, pokojské, kuchárov, nočných vrátnikov, kitchen porterov, kuchárov...nástupy čo najskôr počas celého roku