header

Umiestnime dievčatá do pozícií Au-Pair, Au-Pair Plus a Mothers Help ku deťom do zahraničných rodín do Anglicka, Rakúska, Nemecka, Francúzska, Talianska, Holandska, na Mallorku. Jedná sa o pomoc pri deťoch a ľahké domáce práce. Mothers Help do Anglicka vyžadujú väčšiu skúsenosť s deťmi. Možnosť navštevovať jazykovú školu a zdokonaliť sa v cudzom jazyku. Pobyty na minimálne 6 - 12 mesiacov. V ojedinelých prípadoch berú aj chlapcov alebo páry. Rodina vypláca týždenné vreckové od cca 80 - 200 Eur / ako ktorá krajina / a strava a ubytovanie v rodine sú zabezpečené vždy rodinou zdarma. Pobyty sú obmedzené vekom, iba do Anglicka je možné  až do 55 rokov. Podmienkou hovorový cudzí jazyk aby zvládli rozhovor s rodinou cez Skype al. telefón pred vycestovaním. Agentúra MC Tour V prípade vážneho záujmu píšte na mctour@nextra.sk , prezvoňte nám na 0903 426 886, 0948 483 776, 041 7233563 zavoláme vám späť

Au-Pair a Mothers Help ku deťom, Live-in ku starším do domácnosti

Krajiny kam sprostredkúvame Au-Pair do rodín:

Anglicko, Rakúsko, Taliansko, Nemecko, Holandsko, Mallorka, Španielsko, Balleárske ostrovy, Francúzsko 

Milá budúca záujemkyňa, milý budúci záujemca o Au-Pair pobyt,

o Mothers Help pobyt Anglicko, Care Live in  spoločníčka do domácnosti ku starším ľuďom Anglicko

naša Agentúra umiestňuje už od roku 1995 bežne jednotlivcov občas aj páry do rodín,

na základe Vášho predbežného záujmu Vám pošleme mailom prvé základné informačné materiály. Prosím prečítajte si ich a vyplňte nám v prípade záujmu na začiatok Kartu Au-Pair a po úhrade Asistenčného poplatku 17 Eur /os na adresu agentúry poštovou poukážkou alebo na náš firemný účet v Slovenskej sporiteľni Vám budeme posielať ďalšie materiály na vyplnenie už v jazyku tej krajiny ktorú ste si vybrali. Prečítajte si informácie o jednotlivých krajinách pre záujemkyne o Au-Pair pobyty.

Budeme od vás chcieť fotky, vyplnené jednoduché dotazníky, list pre rodinu , odporúčania... všetko Vám budeme posielať na základe registrácie mailom alebo poštou. Po úspešnom nájdení rodiny pri prijímaní pozývacieho listu od rodiny konkrétne pre Vás na Vaše meno a po podpise zmluvy sa platí jednorázovo poplatok za asistenciu a za organizačno ekonomickú činnosť personálneho poradenstva podľa informácií vo všeobecných materiáloch podľa výšky vreckového a to 30 % z vopreddohodnutého jednomesačného platu jednorázovo pri podpise zmluvy. Nie je to poplatok za sprostredkovanie práce, tá je sprostredkovaná zdarma. 

Krátkodobé letné pobyty s Angličtinou sú možné aj do Talianska do Ríma a okolie, tiež do Anglicka, na Mallorku a do Francúzska s Francúžštinou.

 

Au-Pair, Au-Pair Plus ku deťom do rodín pre dievčatá a ženy  od 18 do 55 rokov so základnou Angličtinou , plat 300 - 500 GBP mesačne v čistom, strava a ubytovanie zdarma, 1 -2 dni voľno týždenne. Obzvlášť Londýn a okolie.

 

Dobre platené Mothers Help do ANGLICKA ku deťom do rodín pre dievčatá a ženy od 24 do 55 rokov s hovorovou Angličtinou , plat minimálne 600 GBP prípadne aj viac mesačne v čistom, strava a ubytovanie zdarma, 1 -2 dni voľno týždenne. Obzvlášť Londýn a okolie. Bez odvodov, minimálny pobyt na 6 mesiacov a dlhšie.

 

ANGLICKO - Live - in opatrovanie, pomocníčky starším do domácností, spoločníčky, strava a ubytovanie zdarma, plat 600 Libier = 730 Eur mesačne, bez odvodov

RAKÚSKO - Naša Agentúra umiestňuje už od roku 1995 do pozícií Au-Pair , rodiny máme po celom území Rakúska,

Prosím prečítajte si  tu dole informácie a vyplňte nám v prípade záujmu  na začiatok Kartu Au-Pair.

Budeme od vás chcieť potom fotky, vyplnené jednoduché dotazníky, list pre rodinu , odporúčania... všetko Vám budeme posielať na základe registrácie mailom alebo poštou, či osobne. Po úspešnom nájdení rodiny  pri prijímaní pozývacieho listu od rodiny konkrétne pre Vás na Vaše meno a po podpise zmluvy  sa platí iba jednorázovo asistenčný poplatok o jeho výške vás budeme vopred informovať. Nie je to poplatok za sprostredkovanie Au-Pair.

Au-pair, RAKÚSKO - Au-Pair do rodín ku deťom
Pre dievčatá  a ženy vo veku od 18 – 28 rokov, Pomoc v rodine pri deťoch a s domácimi prácami. Je možnosť chodiť do jazykovej školy a zdokonaľovať sa v Nemčine. Rodina prispieva polovičnými 50 % nákladmi na školné. Pracovná doba je 20 hodín týždenne + 2-3x týždenne večerné sedenie pri dieťati. Jeden alebo dva voľné dni v týždni. 5 týždňov plateného voľna ročne.

Druh pracovného pomeru

vedľajší pracovný pomer

Ponúkaný plat

483 Eur mesačne v čistom. bez odvodov

Iné výhody

Celodenná strava a ubytovanie zdarma, rodina prispieva na školné 50 % nákladov, v prípade záujmu môžete obdržať kontakty na ďalšie Aupair v okolí – rakúska agentúra organizuje pre Aupair stretnutia, výlety a rôzne exkurzie. Dostanete priamy kontakt na Rakúsku Agentúru.
Miesto práce

Rakúsko, celé územie Rakúska

Termín nástupu

dohodou čo najskôr

Informácie pre uchádzača

Treba sa dokázať dohovoriť Nemecky, vodičák je výhodou nie je však podmienkou, v prípade záujmu nám prosím napíšte na mctour@nextra.sk

 AU - PAIR

Študujete svetový jazyk, zistili ste však, že nemáte natoľko vysoký aby ste si mohli dovoliť štúdium na zahraničnej jazykovej škole. Takéto štúdium Vám môže naša agentúra zabezpečiť len s minimálnym vstupným kapitálom. Čo je však dôležité, Vy budete študovať na zahraničnej jazykovej škole a namiesto výdavkov dokonca získate dosť vysoké vreckové. Vy však získate ešte jednu veľmi cennú skúsenosť, znalosť jazyka, ktorým sa dohovoríte v mnohých krajinách sveta. Zároveň spoznáte novú krajinu, jej históriu i súčasnosť, spôsob života a mentalitu obyvateľov.

Au-Pair, čo to vlastne znamená?

Tento medzinárodný názov je určený pre dievčatá, ktoré sa zdokonaľujú v cudzom jazyku na zahraničných jazykových školách, vypomáhajú v rodinách pri deťoch a s jednoduchými domácimi prácami, ako je utieranie prachu, vysávanie, pomoc pri stolovaní, žehlení, nakupovanie. Za výpomoc dievčat v rodinách sa nepoberá plat, ale vreckové, ktoré sa pohybuje vo výške minimálne 400 € mesačne. Celodenná strava a ubytovanie v individuálnej izbe je poskytnuté rodinou zdarma. Rodiny prijímajú dievčatá a do Anglicka aj ženy ochotné na dobu od 3 do 24 mesiacov, s uprednostnením čo najdlhšieho pobytu. Kratšie pobyty ako 5 mesiacov nemôžeme zaručiť, že zrealizujeme. Povinnosťou každej záujemkyne je aspoň základná znalosť jazyka krajiny, do ktorej cestuje, aby sa dokázala aspoň pasívne Vaša nová rodina Vám pomôže nájsť v blízkosti Jazykovú školu, na ktorej štúdium si sami hradíte z vreckového, ktorú môžete ukončiť Certifikátom. Pomoc v domácnosti pri deťoch a domácich prácach je v rozsahu od 5 – 10 hodín denne a viac podľa potreby rodiny, podľa toho, či ste umiestnená ako Au-Pair Au-Pair Plus, alebo Mothers Help. Pokiaľ ste rodine denne k dispozícii dlhšie, rodina Vám priplatí vreckové. Voľné dni sú v týždni dva, niekedy jeden. Podľa dohody. Práce nie sú ťažké, jedná sa o chod domácnosti, upratovanie, vysávanie, žehlenie, stolovanie, vodenie detí do a zo školy, hra s deťmi. Výhodou je, ak vlastníte vodičský preukaz. Práca Au-Pair neobsahuje práce, ako je rýľovanie v záhrade, umývanie auta a pod. Či si budete vyhovovať s rodinou vzájomne, záleží vo veľkej miere aj od Vás samotných. Prvé tri týždne sa pokladajú za najťažšie, kedy si vzájomne na seba privykáte.

Na cestu do krajiny si treba zobrať vhodné oblečenie a obutie, stravu na cestu a na začiatok aj finančný obnos vo valutách. Je možnosť cestovať aj letecky, v tomto prípade však je cestovanie drahšie. Pred cestou Vám odovzdá agentúra pozývací list, na základe ktorého môžete byť umiestnená ako Au-Pair v zahraničnej rodine. Po 6 mesiacoch pobytu má Au-Pair nárok na dovolenku, niekedy platenú.

Au-Pair Plus: pomáha v rodine denne 7-9 hodín, má viac povinností, príp. viac detí na starosti, menej voľného času, vyššie vreckové. Môže tiež chodiť do školy a Pokiaľ ste sa rozhodli stať sa Au-Pair alebo Au-Pair Plus, tak Vám pre začiatok stačí: a, - vyplniť kartu Au-Pair b, - osobne v Agentúre alebo poštovou poukážkou H na adresu Agentúry zaplatiť Konzultačno - administratívny asistenčný  poplatok 17 Eur / platí sa aj v prípade vycestovania viackrát cez našu agentúru len raz / c, - Au-Pair kartu odoslať prípadne doniesť do našej agentúry osobne.

Pokiaľ ste splnili hore uvedené podmienky v bodoch a až c, uistili sme sa, že Váš záujem vycestovať ako Au-Pair je skutočný. Naša agentúra Vám obratom doručí formuláre potrebné k Vášmu vycestovaniu. Po ich vyplnení nám ich donesiete osobne alebo nám ich zašlete poštou najlepšie doporučene. V prípade že by vznikli nejasnosti, môžete sa s našou agentúrou skontaktovať mailom, osobne alebo telefonicky. Potom musíte už len počkať na nájdenie rodiny prostredníctvom našej zahraničnej agentúry, ktoré trvá približne od troch týždňov do troch mesiacov. Potom už nič nebráni k splneniu Vašeho cieľa, vycestovať ako Au-Pair.

Pred cestou ešte obdržíte od nás podrobné materiály, rady na cestu s kontaktnou adresou našej Agentúry v prípade núdze, presnú adresu Vašej novej rodiny, kontakty a pod. Pred cestou je nutné skontaktovať sa s novou rodinou, je to pre obe strany prínosom. Keď ste si pozorne prečítali tento celý text, istotne ste si uvedomili, že cesta k Au-Pair si vyžaduje určitý čas / treba byť trpezlivá / a nie malé finančné náklady / telefonické ho- vory, faxy, písomnosti, služobné cesty z našej strany a pod. /, preto iste uznáte, že máme isté finančné požiadavky.

Konzultačno - administratívny asistenčný  poplatok 17 Eur - pokrýva iba počiatočné prevádzkové náklady za konzultácie a preto je nevratný, je však prenosný.
Au-Pair asistenčný poplatok  zaplatíte až tesne pred vycestovaním po vybavení. Zaplatiť môžete poštovou poukážkou  prípadne osobne v našej agentúre, prípadne na účet.
Výhodné Zdravotné Poistenie na celý pobyt si môžete uzavrieť v našej Agentúre.

Na záver ešte niekoľko dôležitých upozornení:
a, - bez zaplatenia Au-Pair asistenčných poplatkov nie je možné vycestovať
b, - naša agentúra nenesie žiadnu zodpovednosť za nepravdivé údaje, ktoré o sebe záujemca svojim podpisom potvrdí vo formulároch. Naopak, všetky náklady spojené s nepravdivými údajmi znáša záujemca, preto uvádzajte iba pravdivé údaje!
c, - naša agentúra nie je zamestnavateľská a všetky jej podmienky sú platné od 22. septembra 1995

Mnohí mladí ludia sa u nás zastavia cestou späť zo zahraničia, aby nám porozprávali svoje zážitky z cesty, dobrodružstvá a skúsenosti. Neoľutovali svoje rozhodnutie a odporúčajú aj ostatným mladým ľuďom, aby sa nebáli vkročiť do sveta. Pobytom v zahraničí získajú podstatne viac, ako ostať doma v bezpečnom rodinnom prostredí.

1. Poplatok Au-Pair: 17 Eur asistenčný teraz je zrušený !!!
2. Poplatok Au-Pair, Plus, Mothers help :  asistenčný poplatok za asistenciu pri vybavovaní a organizačno – ekonomické personálne poradenstvo je vždy stanovený pri vreckovom od 60 Libier týždenne, prípadne od 80 Eur týždenne na 30 % z výšky dohodnutého mesačného vreckového jednorázovo v prepočte na Eur podľa kurzu. navštevovať jazykové kurzy. Za Rakúsko je stanovený asistenčný poplatok 180 Eur. Nie je to poplatok za sprostredkovanie práce, tá je sprostredkovaná zdarma.

 

Monday, 15 September 2014

Aktuálne pozície  Au Pair & Mother’s Help Positions:

 

Family name

Location

Brief information

Bennet

Aylesbury

Au Pair Plus. Start 17-24th November, stay 1 year. Daily driving. £90. Good English preferred girl 8 and girl 4mths. Pet

491 O’Connor

London

Start

491 (?) Savage

Marlow

Start 20th September. Driving. Stay about 6mths. Good English, boy 9, girl 9 boy 3 and boy 3. No pets. Mother is not working and is at home.

Bell

Holland Park, London

Start now.

Knoetze

London

Start by October 2nd.

227. Goodarzi

Putney, London

Start now, au pair. Boy 10, and girl and boy twins aged 8. Mother is divorced. Had 2 heavenly au pairs previously who were both very happy with the family. Cat. No driving. Want someone over 20.

490. Fleming

London SW11

Mini Mother’s Help. Start Mid October 2014. Good Eng. Have dog. Girl 2 and new baby due Feb-2015. New born experience, first aid certify and good housework and ironing skills.

489. Warner

Esher, Surrey

Au Pair Plus. £85 p/w. Start 2nd January 2015, indefinite (ongoing need). Boy 5 and girl 4. Good English. Daily and experienced driver. Have fish and might get a hamster. Cooking skills.

400.

Clapham, London

Start now, stay til August 2015. au pair plus, very good English. Prefer older if possible. No driving. Girl 6, girl 3, baby boy. Mother not working but at home and needs support. Cat. No driving.

484 Mead

Cambridgeshire

Au Pair plus/ Mother’s Help, 35 hrs pw Start now, stay 10-12 months. Good English. Driving not necessary. Boy 9, boy 6, boy 2. . Cat.

487 Richardson

Denham, Buckinghamshire

Au Pair Plus 35 hrs. Start October. Stay 1 year. Prefer fluent/ very good English. Driving. Boy 5 and boy 3. No pets. £200 -£250. Only takes 30 mins to get into central London.

488 Pim

London SW11

Au pair 25 hrs. No driving. Start now, stay minimum 6 mths. Good English. Girl 4, boy 2, boy baby 2 ½ months. No pets. Mother is at home, not working. Someone caring and warm, willing to help, responsible. ON HOLD

485 Scheiner

Golder’s Green London

Start now, Romanian housekeeper.

486. Tucker

Cardiff

1 girl aged 2.  Pet in home. Intermediate English ok. Accept social smoker. Au pair 25 hrs per week.

483. Glaister

London N6

Start 24th October, stay 9-12 moths. Good English, driving not necessary but would be nice. 25 hrs p/w £80-£110. Boy aged 9. Want GERMAN or FRENCH au pair. Mother recovering from surgery, but normally works. Dog and cat.

480 Towobola

London

Twin girl and boy aged 5. Start October stay 8-12 months. Muslim, originally from Nigeria.

420 Leach Wilde

Wandsworth, London

Start now, stay for 1 year. Boy 8, girl 6, boy 4.Both parents working – mother part time as a doctor. Family will get a dog. Very good English, sporty, confident. Driving.

481. White

NW1  London

Mother’s Help, £200 start now, stay 1 year. Intermediate English. Girl 4, boy 2. New baby arriving in January 2015.No pets. Mother at home, needs support, as father works long hours. Family is Jewish. Prefer West or Eastern European or  Scandinavian,

23. Bird

Shaftesbury, Dorset

3 girls aged 7, 4, 2. Medium sized dog. Mother not working and is at home. Prefer good English. And minimum age 19 – prefer 20/21 yrs. Had heavenly au pairs before. Start now, stay minimum 10 months.  Driving.

477. Varnava

Enfield (nr London)

Au Pair 25 hrs, start now, stay til July 2015. Mother is divorced, not working. Accept intermediate English. Accept social smoker. No driving. Boy 10, girl 8, small dog. Speak Greek at home. Prefer mediterean au pair, but any nationality is fine. Prefer over age 20. Ex husband stays in home every 3rd week and the mother moves out.

472. Faulkner Cooper

Oxted

Au Pair 25 hrs. Occasional driving. Start 5th November, stay 1 year. Good English. Boy 4 & boy 6 and small dog. Had au pair before, very happy.

466.  Cooper Gilmour

Gerrard’s Cross, Buckinghamshire

Au Pair 25 hrs. Daily driving. Start 4th Sept stay up to 1 yr. English can be basic level.  Girl 3 & girl 5. No pets.

464. Turner

Hertfordshire

Au pair Plus. £100-200 (for exceptional au pair). Daily driving, good and safe driver essential. Start 11th September (2-3w flexible) for one year. Boys 6 and 4. No pets. Accept  MALE Good English.

461. de Yong

Teddington, London

Mother’s Help. £130- £150 pw. No driving, start 14th Sept. stay til end August 2015. Good English. Accept social smoker. Sole charge Boy 3 ½ boy 1 ½  for 3 ½ days p/w. Cat in home. Family has a cleaner also. Prefer Spanish, German, French, Italian

188. Lewison

Ipswich

Very happy with previous heavenly au pair. Start date November/December. Single mother who runs a nursery. Twin boy and girl aged 2. Pay up to £150 pw.

457. King

Esher, Surrey

Au Pair Plus Start September, stay until July 2015. Girl aged 6, mild ADHD. Good English. £100 (maybe slightly more) No pets. Mother is muslim, father is Christian. Driver preferred but not necessary. Want someone older over 20 yrs

257. James

London

Start asap, stay 1 year. Good English no driving. 5 children, all at school and mother is at home looking after the children, just needs help with childcare and lots of housework!

421. Bearman

London

January start. Boy 16, girl 13, boy 9, mother works from home. They have a dog. Good English.

394. De Lorenzo-Lehto

Central London

Need au pair just for the weekends. Week days free. Start October, stay 1 year.