header

Aktuálna ponuka: 

1. Umiestnime do  Rakúskych Álp do Filzmoos do rodiny, ktorá vlastní v tejto oblasti hotel, dievčinu s hovorovou Nemčinou  ku ich 7 ročným dvojičkám. Nástup 22. 11. na rok. Samozrejme je možné cestovať domov. Veľmi dobrá rodina, overená, dobré skúsenosti. Plat 650 Eur mesačne v čistom,  celodenná strava a ubytovanie zdarma. Rodina prepláca kurz Nemčiny, aj zdravotné poistenie. Máme k dispozícii foto rodiny v prípade záujmu. 

2. Nemecko -  Umiestnime do pozície Au-Pair chlapca alebo dievča s komunikatívnou Nemčinou do rodiny ku pani s dvoma chlapcami 5 a 11 ročné. Bývajú 30 minút od Mníchova na vidieku. Pobyt na dlhodobo 6 - 12 mesiacov. V rodine býva na priváte aj Slovenský chlapec. Plat 320 Eur mesačne za cca 35 hodín týždenne. Strava a ubytovanie zdarma. Rodina prepláca zdravotné poistenie, pripláca 50 Eur mesačne na školné. Možnosť navštevovať jazykovú školu. 

Aktuálne rodiny do Anglicka  tu dole pod textom.

Milá budúca záujemkyňa, milý budúci záujemca o Au-Pair pobyt, o Au-Pair  pobyt Plus prípadne o Mothers Help pobyt

naša Agentúra umiestňuje už od roku 1995 jednotlivcov občas aj páry do rodín do viacerých krajín EU,

ANGLICKO - Au-Pair, Au-Pair Plus pobyty ku deťom do rodín pre dievčatá, chlapcov / pre chlapcov iba Au-Pair pobyty/ a ženy od 18 do 58 rokov so základnou Angličtinou , plat 300 - 600 GBP mesačne v čistom, strava a ubytovanie v rodine zdarma,  bez odvodov, 1 -2 dni voľno týždenne. Obzvlášť Londýn a okolie.

Dobre platené Mothers Help do ANGLICKA ku deťom do rodín pre dievčatá a ženy od 23 do 58 rokov s hovorovou Angličtinou, plat minimálne 600 - 800 GBP prípadne aj viac mesačne v čistom, strava a ubytovanie zdarma, bez odvodov, v ojedinelých prípadoch rodiny odvody platia záleží od výšky platu. 1 -2 dni voľno týždenne. Obzvlášť Londýn a okolie ale aj inde. Minimálny pobyt na 6 mesiacov a dlhšie. Ideálne pre bývalé Au-Pair alebo pre staršie záujemkyne.

ANGLICKO – ku starším do domácností Live in care pobyty - Umiestnime ženy od 25 - 60 rokov s hovorovou Angličtinou a praxou so staršími stačí prax iba z domáceho prostredia ako spoločníčky Live- in care ku starším ľuďom do domácností, plat minimálne 150 Libier až do 350 Libier týždenne / plat v Eurách mesačne od 800 - 1950 v čistom / + strava a ubytovanie zdarma, Rodiny platia všetky odvody. V ojedinelých prípadoch vopred dohodnutých odvody neplatia, záleží podľa výšky platu, v takom prípade si môžete uhrádzať odvody sami ako samoplátcovia na Slovensku z minimálnej mzdy. Vítané sú šoférky ale nie je to podmienkou. Nemusí byť zdravotnícke vzdelanie ani certifikáty. Obzvlášť Londýn a okolie ale aj iné miesta. 1-2 dni v týždni voľno. 

NEMECKO - Au-Pair  pobyty ku deťom do rodín pre dievčatá, chlapcov a ženy od 18 rokov so základnou hovorovou Nemčinou, plat cca od 260 - 350 Eur  mesačne v čistom, strava a ubytovanie  v rodine zdarma,  bez odvodov, 1 -2 dni voľno týždenne. Rodina pripláca 50 Eur na školu mesačne, rodina prepláca alebo platí zdravotné poistenie.  

TALIANSKO - Au-Pair, Au-Pair Plus pobyty ku deťom do rodín pre dievčatá a ženy od 18 do 30 rokov so základnou Angličtinou alebo Taliančinou , plat od cca 400 Eur mesačne v čistom, strava a ubytovanie v rodine zdarma,  bez odvodov, 1 -2 dni voľno týždenne. Obzvlášť Rím a okolie.

MALLORKA  Španielsko- Au-Pair  pobyty ku deťom do rodín pre dievčatá, chlapcov a ženy od 18 do 30 rokov so základnou Angličtinou alebo Španielčinou, občas aj Nemčinou, plat cca od  300 Eur  mesačne v čistom, strava a ubytovanie  v rodine zdarma,  bez odvodov, 1 -2 dni voľno týždenne. Obzvlášť Palma de Mallorka a okolie.

FRANCÚZSKO - Au-Pair, Au-Pair Plus pobyty ku deťom do rodín pre dievčatá a ženy od 18 do 30 rokov so základnou Francúžštinou , plat od cca 360 – 450 Eur mesačne v čistom, strava a ubytovanie  v rodine zdarma,  bez odvodov, 1 -2 dni voľno týždenne. Obzvlášť Nice a okolie, ale aj iné mestá, prípadne ostrovy.  

RAKÚSKO - Au-Pair ku deťom do rodín pre dievčatá a ženy do 28 rokov so základnou komunikatívnou Nemčinou , plat 507 Eur mesačne v čistom, strava a ubytovanie zdarma, rodina prispieva polovičnými nákladmi na školné, práca cca 20 hod týždenne, 1 -2 dni voľno týždenne, 25 dní platenej dovolenky ročne. Celé územie Rakúska.

Krátkodobé LETNÉ pobyty na minimálne 3 mesiace sú možné vybaviť aj do Talianska s Angličtinou alebo Taliančinou, do Anglicka, na Mallorku s Angličtinou alebo Španielčinou,  a do Francúzska s Francúžštinou.

Prosím po prečítaní nám vyplňte v prípade záujmu ako prvý krok  Bezplatnú registráciu z našej web stránky www.mctour.sk  alebo Kartu Au-Pair  ktorá bude priložená v prílohe mailu – stačí ju vyplniť priamo v PC, a kliknúť nám späť. Nemusíte ju vytláčať a podpisovať. Ako podpis stačí napísať vaše meno v PC. Keď dostaneme od vás vypísanú Bezplatnú registráciu alebo Kartu Au-Pair budeme Vám posielať ďalšie materiály na vyplnenie už v jazyku tej krajiny ktorú ste si vybrali.

Budeme od vás chcieť potom fotky, vyplnené jednoduché dotazníky ktoré vám pošleme, list pre rodinu ,odporúčania... všetko Vám budeme posielať na základe registrácie mailom alebo poštou.

Poplatok: Po úspešnom nájdení rodiny  pri prijímaní pozývacieho listu od rodiny konkrétne pre Vás na Vaše meno a pri podpise zmluvy pred vycestovaním sa platí jednorázovo iba asistenčný poplatok 30 % z vopreddohodnutého jednomesačného platu za asistenciu podľa informácií vo všeobecných materiáloch podľa výšky vreckového. Nie je to poplatok za sprostredkovanie Au-Pair. Pobyt Au-Pair je sprostredkovaný zdarma.

Asistenčný  poplatok je vyberaný výlučne na základe živnostenského oprávnenia Magdalény Cisárikovej Agentúry MC Tour. Poplatok za sprostredkovanie práce Agentúre MC Tour neplatíte, práca je sprostredkovaná zdarma. Platíte však asistenčný poplatok. Predmetný poplatok slúži na zabezpečenie organizačnej a administratívnej činnosti - zahŕňa prvotné informácie o činnosti agentúry, personálne poradenstvo, príprava uchádzača pred príchodom do zahraničia, informovanosť uchádzača, formuláre, vstupné rozhovory, odpovedanie na dotazy mailom a telefonicky, prepisovanie životopisu do slovenčiny použiteľného formulára, zadávanie podkladov do systému partnerských spoločnosti a ďalšie obdobné činnosti. Vyššie uvedený poplatok teda nie je vyberaný za sprostredkovanie zamestnania a žiadnym spôsobom s následným sprostredkovaním práce nesúvisí. Poskytneme vám kompletné poradenstvo ohľadne formalít, oznamovacích a registračných povinností, ako aj všeobecné informácie čo je potrebné vybaviť pred vycestovaním do zahraničia a po príchode späť do krajiny. Asistenčný poplatok sa platí až po vybavení, pri podpise zmluvy. Nárok na poplatok za naše služby sa platí až po ich zabezpečení. Nevyberáme žiadne iné registračné poplatky ani poplatky za preklad.

Asistenčné služby zahŕňajú :

asistenciu pri zisťovaní  dopravy do zahraničia, následne príprava cestovného itinerára pre príchod na pracovné miesto

  1. zaistenie odvozu z letiska alebo autobusovej či vlakovej stanice, zistenie spojov
  2. poskytnutie informácií ohľadom ubytovacích možností v zahraničí a ich zaistenie
  3. inštrukcie čo si zobrať so sebou a ohľadne pracovného oblečenia
  4. pomoc v krízových situáciách a help line kontakt 
  5. poskytnutie informácií o životných podmienkach, pracovných podmienkach a úradných povinnostiach v zahraničí. / prihlásenie na úradoch / poradenstvo ohľadne zahraničnej legislatívy
  6. poskytnutie kontaktov na koordinátorov a kontaktné osoby

 

AKTUÁLNE RODINY ANGLICKO - rodiny sa stále menia a dopĺňajú:

 

Family

Location

Start/end date

Brief information

1013 Aston

Kingston upon Thames

ASAP( flex) for 1 year

AP+, £90, good English want SPANISH, not necess driving but would be nice, G11, B 2 ½, no pets, mother works from home, someone sensible, musical,

889 Dodsworth

Much Hadham, Hertfordshire

ASAP for 6-12 months

AP+, £85, good Eng, prefer USA, Australian, Canadian, German , B5,G5, G18m. Mother works part-time from home, , daily driver, has two large dogs,

 

 928 Banister-Kemsley

Barnes, London

ASAP( flex for 6 months) for min 6 months or longer

AP+, £100, not necess driving but would be nice, fluent English, accept SMOKER, B13, G10, mother works part-time, has dog, has cat, prefer Swedish, Dutch, German but open, also Spanish with good English

1012 Bruce

Fulham, London

November with no end date

Mother’s help, £200, fluent English, G5, G2, not necess driving but would be nice, no pets, parents work, Someone who is proactive and fun,

1011 Hlambelo

Weybridge, Surrey

November until September 2016

AP+, £90, good English, G7, B4, no driving, no pets, parents work, no driving, someone fun, creative, musical

1009 Hatcher

Wandsworth, London

November till November 2016

AP, £80+£20 food, no driving, accept smoker, satisfactory English, B3 ½, B1, no pets, mother doesn’t work, prefer Spanish, Italian, Scandinavian, French but open, min +22,

0067 Puri-Leschziner

Wandsworth, London

ASAP until July of 2016

AP, £100-150, good English, no driving, G7, G5, Someone already in UK. Self starter, mother works part-time, no pets,

1005 Einhoff

ON HOLD (no more files)

Fulham, London

Mid-November/January of 2016 for as long as possible

Mini-Mother’s help, £110, no driving, satisfactory English, want  German speaker, B3, 6m old baby boy(will be 10m old in January), no pets, mother return back to work,someone friendly, organized, mature, has exp with babies,

949 Larkin

Orpington, Kent

ASAP for a year

MH, £130-150, good Eng, prefer French, German, Spanish, Italian, Eastern European. Confident, laid back, experienced with babies, no driving, has 2 cats, G2, B7m mother works p/t, +40,

661 Zielinski

Barnes, London

ASAP until July/August 2016

AP+,B8,B6G6,B4, £?no driving, no pets,  good English, has exp with 3-4children, mother is at home.

1003 Calamita

Oxford

ASAP for a year

Mother’s help, occasional driver, £150, satisfactory English, B9, no pets, parents work, someone from USA visa waiver countries(expect Poland) someone funny,

1000 Lawrence

Kingston, Surrey

ASAP for 12 months

AP+, £120, good English, B6, G4, G2, mother works from home, father works in USA, no pets, someone fun and lively, no driving, someone older

998 Hedges

Weybridge, Surrey

ASAP for as long as possible

AP+, £100-120, not necess driving but would be nice, good English, B7,B5, G almost2, parents work, no pets, prefer French, Australian, Canadian, New Zealand but open, someone tidy, wants to be a part of the family. Min +21,

Ahmad

Cheshire

ASAP for a year

Mother’s help,

991 Nettleton-Maegher

Wandsworth, London

Mid-October until May/June 2016

Mini-mother’s help, no driving, basic English, 1 month old baby girl, no pets, mother doesn’t work, has exp with babies

990 Nielsen

Wimbledon, London

ASAP until July 2016

AP+, occasional driving, £100, single mother works from home, good English, accept SMOKER, B12, G8, has dog, someone fair, calm, energetic, +20,

 988 Hatton

Windlesham, Surrey

October with open end date

Housekeeper, £75, occasional driver,satisfactory, parents work, must like dogs, have common sense, no children, 

Tulwar

Birmingham

 

 

986 Smith-Stockwell

Shepherds Bush, London

September/ October for as long as possible

Mother’s help, £130-200, fluent English, not necess driving but would be nice, G 2 ½, baby boy, no pets, mother works part-time, someone bubbly, honest, fun

Misra  ON HOLD

London

01/10- April 2016

Mini-mother’s help

981 Parker-Stafford

Wilmslow, Cheshire

10th of October June 2016 (flex)

AP+, no driving, good English, £85, G2, 3 months old baby boy, has dog, mother doesn’t work, someone patient.

973 Kassis

Barnes, London

1st of November for 1 year

Mother’s help, no driving, £150, good English, B5, G2, mother works from home, no pets, energetic,creative, healthy, prefer someone who already been MH and lived in London

435 Aslam

Birmingham

28/09/2015 until July 2016

AP,£80, G5, B3, no pets, no driving, mother works part-time, good English,

931 Wynn-Williams

Acton, London

October (could start earlier) for 6-12 months,

Mini-mother’s help, £120, not necessary would be nice, good English, accept SMOKER, G2, B 10 weeks, no pets, mother doesn’t work, want +22 but not too old, someone tidy, creative,

 

 Elderly Companions needed:

 

Family name

Location

Star/end date

Brief information

1008 Austin

Trowbridge, Wiltshire

20-28th October for a year

EC, £250, not necess driving but would be nice, good English, no pets, G90, use walkers, want someone who is single with no children,

971 Karlsson

Binfield, Berkshire

ASAP- long term

EC, occasional driver, good English, Elderly lady 68, has cancer, has cat, dog, rabbit, horse(if EC could help with animals sometimes),

840 Franks-Smith

Bletchingdon, Oxfordshire

ASAP but flex- end date is open

EC for B90, G83, £150-170, basic Eng, someone chatty,occasional driver, no pets,

 

Housekeeper:

Family name

Location

Brief information

 

 

December 2015- January 2016 start families:

Family

Location

Start/end date

Brief information

187 Apponyi

Clapham, London- Guilford Surrey

End of January for 1 year

AP, mother is at home, father works from home, prefer German speaker but open, family is moving to Guilford during the summer

1006 Cade

Cirencester, Gloucestershire

03/01/2016 until September of 2016

Mini-mother’s help, up to £150, occasional driver, fluent English, G3, G1, baby due in February, no pets, mother doesn’t work, prefer Scandinavian, Dutch, Australian, Canadian,prefer someone who can cook,

198 Wijeratne

Esher, Surrey

2nd January 2016 until 24th Dec 2016 or longer

AP+, £100, daily driver, intermediate English, B10, G7, parents work, want Spanish, someone loving, caring, flexible,

1004 Birnbaum

Golders Green, London

01/01/2016- 1 year

MMH, £130, Daily driver, B6, B6, father works from home. Fluent Eng, SMOKER ok, father works from home, Jewish family. Musical, independent.

647 Pleschiutschnig

 

Clapham, London

January 2016 for a year

AP

21 Badenoch

Wimbledon,London

1st December/ Beg of January for a year

Mother’s help, daily driver, £140-£158, good English, G9, G6, B4, has dog, mother works part-time, prefer native English,German or Spanish who speaks good English, Need over 25 yrs! Minium over 22 yrs.

753 Nathan

Fulham, London

January 2016, end date flex

AP+, up to £130, not necessary driving, but would be nice, G 1 ½( will be 2 in Aug), unborn baby, mother doesn’t work, has dog, good English, has exp with babies

576 Morgan-Gottesman

Chalk Farm, London

Mid-December/January min 9 months, for a year

AP, £80-90,no driving,good English, G 2 ½, G 8 months, no pets, mother works part-time, someone hygienic, fun, responsible, no 6 months,  

951 James-Zetie

Slough, Berkshire

Early Jan 2016 for 6m-12m, min 6 month

AP+, £100, accept MALE, daily driver,satisfactory English, accept SMOKER, B14(has Asperger syndrome), G13, parents work, has a huge dog, 2 cats, has small snakes someone musical and has experience with Asperger

164 FallonJupp

Wimbledon, London

January

Nanny, B4, G 7 ½ months

189 Hurd

London,

Start in January until 6m- 1year

AP 25 hrs pw, £80, accept SMOKER, B19 (lives at home and helps around the house),G17,B16, B12 (all at boarding school), G9, single dad (mother died some years ago), no driving, has dog, prefer Spanish, Polish but open, no native English

699 McKenna-Pollock-Hill

Penn, Buckinghamshire

05/01/2016- min 6 m prefer until Dec 2016

AP+, £100, occasional driver, fluent English, G 2 ½, G 6 months, no pets, mother doesn’t work, +21, prefer Swedish,

848 Colgan

Berkhamsted

Early January for a year

Mother’s help,(35-40hrs) £120-140 extra for food. Good English, prefer US/Canada/French/Spanish/Czech/Australian/NZ but OPEN. G7,B4, parents work, has dog, daily driver