header
INDIA

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit.

1. Od Januára 2015: Anglicko - Umiestnime dievčinu nad 21. r. šoférku nefajčiarku do Slovensko Anglickej rodiny ku 2 chlapcom, povinnosťou bude dozrieť najmä na 4 ročného a venovať sa mu. Plus ľahké domáce práce. Matka Slovenka je domáca. Stačí základná Angličtina. Nástup v Januári na 1 rok, plat 90 Libier týždenne, strava a ubytovanie zdarma. Bývajú v meste Birkby. Práca na 35 hodín týždenne. Víkendy voľné. Možnosť navštevovať jazykovú školu ktorá je 10 min. od domu. 

2. Umiestnime od januára do Kingstonu do Londýna do veľkej rodiny s 5 deťmi / vek 1,1,3,5,8/ dve alebo tri dievčatá Au-Pair Plus alebo Mothers Help, každá musí mať hovorovú Angličtinu. Plat 100 - 150 libier týždenne, strava a ubytovanie zdarma. Rodina má veliký dom, jedná sa o pomoc pri deťoch a s domácimi prácami. Pobyt na 1 rok. Agentúra MC Tour V prípade vážneho záujmu píšte na mctour@nextra.sk , prezvoňte nám na 0903 426 886, 0948 483 776, 041 7233563 zavoláme vám späť

LIST OF FAMILIES January 2015

**1. FAMILY  BT living in North London, looking for Au-Pair Plus /Mother;s Helper to help care for 1 child aged 2yrs 8months. Child attends Nursery School between 8-2 twice weekly and 8-4 3 times per week.Live in position with Pocket Money Min £130- to £150.00 per week. Applicant to comment Jan 2015 for Min stay of 1yr.(British/HinduFamily)

**2.FAMILY  MOD. Living in North London,looking for Mother;s Helper to commence January 2015 to help with 2 children aged 3yrs and 10months old(Mother not working)  requires help in home also.Live in position, with Pocket Money of £150.00 oer week Min stay of 1yr. (Irish/Catholic Family.

**3. Elderly Lady, living in North London, requires Help for the elderly,Carer to help her with dressing,preparation of meals, also to assist at night,and to help in the home, other help kept.. Position available to commence as soon as possible. Ref AG. Payment from £175.00 weekly.

4.Family EB living in North London,.requires Au-Pair/Plus to commence Jan 2015 min stay 1 year. To help with 3 boys aged 12/10/7yrs old, plus dog aged 2yrs. Also help required in the home. Live in position.payment £70/90 weekly    

 

Umiestnime dievčatá do pozícií Au-Pair, Au-Pair Plus a Mothers Help ku deťom do zahraničných rodín do Anglicka, Rakúska, Nemecka, Francúzska, Talianska, Holandska, na Mallorku. Jedná sa o pomoc pri deťoch a ľahké domáce práce. Mothers Help do Anglicka vyžadujú väčšiu skúsenosť s deťmi. Možnosť navštevovať jazykovú školu a zdokonaliť sa v cudzom jazyku. Pobyty na minimálne 6 - 12 mesiacov. V ojedinelých prípadoch berú aj chlapcov alebo páry. Rodina vypláca týždenné vreckové od cca 80 - 200 Eur / ako ktorá krajina / a strava a ubytovanie v rodine sú zabezpečené vždy rodinou zdarma. Pobyty sú obmedzené vekom, iba do Anglicka je možné  až do 55 rokov. Podmienkou hovorový cudzí jazyk aby zvládli rozhovor s rodinou cez Skype al. telefón pred vycestovaním. Agentúra MC Tour V prípade vážneho záujmu píšte na mctour@nextra.sk , prezvoňte nám na 0903 426 886, 0948 483 776, 041 7233563 zavoláme vám späť

Au-Pair a Mothers Help ku deťom, Live-in ku starším do domácnosti / aktuálne rodiny do Anglicka tu dole pod textom /

Krajiny kam sprostredkúvame Au-Pair do rodín:

Anglicko, Rakúsko, Taliansko, Nemecko, Holandsko, Mallorka, Španielsko, Balleárske ostrovy, Francúzsko 

Milá budúca záujemkyňa, milý budúci záujemca o Au-Pair pobyt,

o Mothers Help pobyt Anglicko, Care Live in  spoločníčka do domácnosti ku starším ľuďom Anglicko

naša Agentúra umiestňuje už od roku 1995 bežne jednotlivcov občas aj páry do rodín,

na základe Vášho predbežného záujmu Vám pošleme mailom prvé základné informačné materiály. Prosím prečítajte si ich a vyplňte nám v prípade záujmu na začiatok Kartu Au-Pair a po úhrade Asistenčného poplatku 17 Eur /os na adresu agentúry poštovou poukážkou alebo na náš firemný účet v Slovenskej sporiteľni Vám budeme posielať ďalšie materiály na vyplnenie už v jazyku tej krajiny ktorú ste si vybrali. Prečítajte si informácie o jednotlivých krajinách pre záujemkyne o Au-Pair pobyty.

Budeme od vás chcieť fotky, vyplnené jednoduché dotazníky, list pre rodinu , odporúčania... všetko Vám budeme posielať na základe registrácie mailom alebo poštou. Po úspešnom nájdení rodiny pri prijímaní pozývacieho listu od rodiny konkrétne pre Vás na Vaše meno a po podpise zmluvy sa platí jednorázovo poplatok za asistenciu a za organizačno ekonomickú činnosť personálneho poradenstva podľa informácií vo všeobecných materiáloch podľa výšky vreckového a to 30 % z vopreddohodnutého jednomesačného platu jednorázovo pri podpise zmluvy. Nie je to poplatok za sprostredkovanie práce, tá je sprostredkovaná zdarma. 

Krátkodobé letné pobyty s Angličtinou sú možné aj do Talianska do Ríma a okolie, tiež do Anglicka, na Mallorku a do Francúzska s Francúžštinou.

 

Au-Pair, Au-Pair Plus ku deťom do rodín pre dievčatá a ženy  od 18 do 55 rokov so základnou Angličtinou , plat 300 - 500 GBP mesačne v čistom, strava a ubytovanie zdarma, 1 -2 dni voľno týždenne. Obzvlášť Londýn a okolie.

 

Dobre platené Mothers Help do ANGLICKA ku deťom do rodín pre dievčatá a ženy od 24 do 55 rokov s hovorovou Angličtinou , plat minimálne 600 GBP prípadne aj viac mesačne v čistom, strava a ubytovanie zdarma, 1 -2 dni voľno týždenne. Obzvlášť Londýn a okolie. Bez odvodov, minimálny pobyt na 6 mesiacov a dlhšie.

 

ANGLICKO - Live - in opatrovanie, pomocníčky starším do domácností, spoločníčky, strava a ubytovanie zdarma, plat 600 Libier = 730 Eur mesačne, bez odvodov

RAKÚSKO - Naša Agentúra umiestňuje už od roku 1995 do pozícií Au-Pair , rodiny máme po celom území Rakúska,

Prosím prečítajte si  tu dole informácie a vyplňte nám v prípade záujmu  na začiatok Kartu Au-Pair.

Budeme od vás chcieť potom fotky, vyplnené jednoduché dotazníky, list pre rodinu , odporúčania... všetko Vám budeme posielať na základe registrácie mailom alebo poštou, či osobne. Po úspešnom nájdení rodiny  pri prijímaní pozývacieho listu od rodiny konkrétne pre Vás na Vaše meno a po podpise zmluvy  sa platí iba jednorázovo asistenčný poplatok o jeho výške vás budeme vopred informovať. Nie je to poplatok za sprostredkovanie Au-Pair.

Au-pair, RAKÚSKO - Au-Pair do rodín ku deťom
Pre dievčatá  a ženy vo veku od 18 – 28 rokov, Pomoc v rodine pri deťoch a s domácimi prácami. Je možnosť chodiť do jazykovej školy a zdokonaľovať sa v Nemčine. Rodina prispieva polovičnými 50 % nákladmi na školné. Pracovná doba je 20 hodín týždenne + 2-3x týždenne večerné sedenie pri dieťati. Jeden alebo dva voľné dni v týždni. 5 týždňov plateného voľna ročne.

Druh pracovného pomeru

vedľajší pracovný pomer

Ponúkaný plat

483 Eur mesačne v čistom. bez odvodov

Iné výhody

Celodenná strava a ubytovanie zdarma, rodina prispieva na školné 50 % nákladov, v prípade záujmu môžete obdržať kontakty na ďalšie Aupair v okolí – rakúska agentúra organizuje pre Aupair stretnutia, výlety a rôzne exkurzie. Dostanete priamy kontakt na Rakúsku Agentúru.
Miesto práce

Rakúsko, celé územie Rakúska

Termín nástupu

dohodou čo najskôr

Informácie pre uchádzača

Treba sa dokázať dohovoriť Nemecky, vodičák je výhodou nie je však podmienkou, v prípade záujmu nám prosím napíšte na mctour@nextra.sk

 AU - PAIR

Študujete svetový jazyk, zistili ste však, že nemáte natoľko vysoký aby ste si mohli dovoliť štúdium na zahraničnej jazykovej škole. Takéto štúdium Vám môže naša agentúra zabezpečiť len s minimálnym vstupným kapitálom. Čo je však dôležité, Vy budete študovať na zahraničnej jazykovej škole a namiesto výdavkov dokonca získate dosť vysoké vreckové. Vy však získate ešte jednu veľmi cennú skúsenosť, znalosť jazyka, ktorým sa dohovoríte v mnohých krajinách sveta. Zároveň spoznáte novú krajinu, jej históriu i súčasnosť, spôsob života a mentalitu obyvateľov.

Au-Pair, čo to vlastne znamená?

Tento medzinárodný názov je určený pre dievčatá, ktoré sa zdokonaľujú v cudzom jazyku na zahraničných jazykových školách, vypomáhajú v rodinách pri deťoch a s jednoduchými domácimi prácami, ako je utieranie prachu, vysávanie, pomoc pri stolovaní, žehlení, nakupovanie. Za výpomoc dievčat v rodinách sa nepoberá plat, ale vreckové, ktoré sa pohybuje vo výške minimálne 400 € mesačne. Celodenná strava a ubytovanie v individuálnej izbe je poskytnuté rodinou zdarma. Rodiny prijímajú dievčatá a do Anglicka aj ženy ochotné na dobu od 3 do 24 mesiacov, s uprednostnením čo najdlhšieho pobytu. Kratšie pobyty ako 5 mesiacov nemôžeme zaručiť, že zrealizujeme. Povinnosťou každej záujemkyne je aspoň základná znalosť jazyka krajiny, do ktorej cestuje, aby sa dokázala aspoň pasívne Vaša nová rodina Vám pomôže nájsť v blízkosti Jazykovú školu, na ktorej štúdium si sami hradíte z vreckového, ktorú môžete ukončiť Certifikátom. Pomoc v domácnosti pri deťoch a domácich prácach je v rozsahu od 5 – 10 hodín denne a viac podľa potreby rodiny, podľa toho, či ste umiestnená ako Au-Pair Au-Pair Plus, alebo Mothers Help. Pokiaľ ste rodine denne k dispozícii dlhšie, rodina Vám priplatí vreckové. Voľné dni sú v týždni dva, niekedy jeden. Podľa dohody. Práce nie sú ťažké, jedná sa o chod domácnosti, upratovanie, vysávanie, žehlenie, stolovanie, vodenie detí do a zo školy, hra s deťmi. Výhodou je, ak vlastníte vodičský preukaz. Práca Au-Pair neobsahuje práce, ako je rýľovanie v záhrade, umývanie auta a pod. Či si budete vyhovovať s rodinou vzájomne, záleží vo veľkej miere aj od Vás samotných. Prvé tri týždne sa pokladajú za najťažšie, kedy si vzájomne na seba privykáte.

Na cestu do krajiny si treba zobrať vhodné oblečenie a obutie, stravu na cestu a na začiatok aj finančný obnos vo valutách. Je možnosť cestovať aj letecky, v tomto prípade však je cestovanie drahšie. Pred cestou Vám odovzdá agentúra pozývací list, na základe ktorého môžete byť umiestnená ako Au-Pair v zahraničnej rodine. Po 6 mesiacoch pobytu má Au-Pair nárok na dovolenku, niekedy platenú.

Au-Pair Plus: pomáha v rodine denne 7-9 hodín, má viac povinností, príp. viac detí na starosti, menej voľného času, vyššie vreckové. Môže tiež chodiť do školy a Pokiaľ ste sa rozhodli stať sa Au-Pair alebo Au-Pair Plus, tak Vám pre začiatok stačí: a, - vyplniť kartu Au-Pair b, - osobne v Agentúre alebo poštovou poukážkou H na adresu Agentúry zaplatiť Konzultačno - administratívny asistenčný  poplatok 17 Eur / platí sa aj v prípade vycestovania viackrát cez našu agentúru len raz / c, - Au-Pair kartu odoslať prípadne doniesť do našej agentúry osobne.

Pokiaľ ste splnili hore uvedené podmienky v bodoch a až c, uistili sme sa, že Váš záujem vycestovať ako Au-Pair je skutočný. Naša agentúra Vám obratom doručí formuláre potrebné k Vášmu vycestovaniu. Po ich vyplnení nám ich donesiete osobne alebo nám ich zašlete poštou najlepšie doporučene. V prípade že by vznikli nejasnosti, môžete sa s našou agentúrou skontaktovať mailom, osobne alebo telefonicky. Potom musíte už len počkať na nájdenie rodiny prostredníctvom našej zahraničnej agentúry, ktoré trvá približne od troch týždňov do troch mesiacov. Potom už nič nebráni k splneniu Vašeho cieľa, vycestovať ako Au-Pair.

Pred cestou ešte obdržíte od nás podrobné materiály, rady na cestu s kontaktnou adresou našej Agentúry v prípade núdze, presnú adresu Vašej novej rodiny, kontakty a pod. Pred cestou je nutné skontaktovať sa s novou rodinou, je to pre obe strany prínosom. Keď ste si pozorne prečítali tento celý text, istotne ste si uvedomili, že cesta k Au-Pair si vyžaduje určitý čas / treba byť trpezlivá / a nie malé finančné náklady / telefonické ho- vory, faxy, písomnosti, služobné cesty z našej strany a pod. /, preto iste uznáte, že máme isté finančné požiadavky.

Konzultačno - administratívny asistenčný  poplatok 17 Eur - pokrýva iba počiatočné prevádzkové náklady za konzultácie a preto je nevratný, je však prenosný.
Au-Pair asistenčný poplatok  zaplatíte až tesne pred vycestovaním po vybavení. Zaplatiť môžete poštovou poukážkou  prípadne osobne v našej agentúre, prípadne na účet.
Výhodné Zdravotné Poistenie na celý pobyt si môžete uzavrieť v našej Agentúre.

Na záver ešte niekoľko dôležitých upozornení:
a, - bez zaplatenia Au-Pair asistenčných poplatkov nie je možné vycestovať
b, - naša agentúra nenesie žiadnu zodpovednosť za nepravdivé údaje, ktoré o sebe záujemca svojim podpisom potvrdí vo formulároch. Naopak, všetky náklady spojené s nepravdivými údajmi znáša záujemca, preto uvádzajte iba pravdivé údaje!
c, - naša agentúra nie je zamestnavateľská a všetky jej podmienky sú platné od 22. septembra 1995

Mnohí mladí ludia sa u nás zastavia cestou späť zo zahraničia, aby nám porozprávali svoje zážitky z cesty, dobrodružstvá a skúsenosti. Neoľutovali svoje rozhodnutie a odporúčajú aj ostatným mladým ľuďom, aby sa nebáli vkročiť do sveta. Pobytom v zahraničí získajú podstatne viac, ako ostať doma v bezpečnom rodinnom prostredí.

1. Poplatok Au-Pair: 17 Eur asistenčný teraz je zrušený !!!
2. Poplatok Au-Pair, Plus, Mothers help :  asistenčný poplatok za asistenciu pri vybavovaní a organizačno – ekonomické personálne poradenstvo je vždy stanovený pri vreckovom od 60 Libier týždenne, prípadne od 80 Eur týždenne na 30 % z výšky dohodnutého mesačného vreckového jednorázovo v prepočte na Eur podľa kurzu. navštevovať jazykové kurzy. Za Rakúsko je stanovený asistenčný poplatok 180 Eur. Nie je to poplatok za sprostredkovanie práce, tá je sprostredkovaná zdarma.

 

Tuesday, 02 December 2014  aktuálne rodiny 

Au Pair & Mother’s Help Positions:

 

Family name

Location

Brief information

249 Muir Sands

Fulham London

Girl 3 and 1. Start jan. good English. No driving.

569. Langlands Pearse Stevens

London W12 (Shepherds Bush)

Mother’s Help. Driver. Up to £350 pw. Start 1st January, stay 1 year. Intermediate English is ok. Accept social smoker. Girl 11, girl 7 girl 5. Separate accommodation. Parents both work. 40-45 hrs pw. Someone bubbly

570. Flackett Salisbury

Fulham, London

Au Pair 25 hrs, driving. £80 pw. Start 2nd Jan stay 1 year. Intermediate English. Boy 4 ½ boy 3 and girl 1 yr. No pets. Parents both work (but they have a nanny for the children also 8am til 6.30pm) ap work 7.15-9.15 and 5 til 8pm Speak Italian to children

568. Phillips

Bedfordshire

Au Pair 25 hrs (Mon – Thurs), £100 pw. Daily Driving, need confident driver. Start 2nd January, stay minimum 6 mths. Good English. Accept social smoker. Boy 6 (mild autism, au pair will probably not even notice) Girl nearly 2 yrs. No pets. Mother works from home.

565. Fowles

London SW18

Au Pair Plus, start 1st March (or from mid January ) stay minimum 9mths. Good English. Girl 5 months

567. Passmore

Jersey, Channel Islands

Au Pair 25 hrs, driver. Start January 2015 Prefer good English. Boy 7, girl 4 NO pets.

566.Van der Haegen

Harpenden

Au Pair Plus, no driving. £100 Start January, stay 1 year. Accept intermediate English. Boy 5, girl 2 an boy 1. Mother also at home, not working. No pets. Want French au pair to speak French to the children (father is French, mother is Australian) The parents will speak English to the au pair.

564. Umwali Lenihan

Pimlico London

Au Pair plus, no driving. Start 2nd Jan, stay 6-12 months. Accept intermediate English. Girl aged 6. No pets. Need French au pair.

101. Muntadher

Rickmansworth

Mother’s Help or Au Pair. Start now, stay 1 year. Girl 4, boy 3. No pets. No driving. Prefer Polish, Czech, Hungarian. Family also has a housekeeper, who will also work at the home.

563. Boase

Gerrards Cross

Mother’s Help, 50 hrs. No driving. £200 pw. Start any time in January, stay minimum 6 mths.- prefer longer! Good English Girl aged 14mths and twins exected in January. No sole care of new born babies! Mostly needed to care for 14mth old girl. No pets. Mother not working. (20 mins by train to central London and only 1 minute walk to station!)

561 Fellens

Sloane Sw. London

French mother’s help, 43 hrs per week. Time for language classes. Mother at home, just supporting mother. No driving. Start Jan, stay until 6-12 months. Accept basic English. Girl 4 and Girl 1. No pets.

562. Nevin

Muswell Hill, London

Au Pair Plus, start January stay til August or til end 2015. Accept intermediate English. £100. Need Confident Driver. Twin girls aged 6. No pets. Mother an actress father a lawyer. Prefer musical and cheerful!

Potter

London

Want 3 au pairs! They have a very big house! Should be friends, 2 of them at least.

560. McKendry

Belfast, Northern Ireland

Mother’s Help, start January stay til mid June 2015. Accept Intermediate English. Prefer Spanish, but not essential. Other preferred are Italian, Portuguese, French or Norwegian. Boy nearly 3 yrs and baby girl 7mths. No pets. Parents both doctors. Father works in Scotland during the week. Mother works 3 days. Need baby experience and some cooking skills.

559. Mistry

Putney London

Au Pair Plus. No driving. Start 5th January. Stay indefinitely. Prefer very good/ fluent English. £120 girl 6, boy 4. No pets, but might get a dog in the future. Prefer musical (piano)

522 Thomaidis Pierrat

West Yorkshire

Mother’s help. Driver. £130 Start 3rd Jan 2015. 35 hrs pw. 2 ½  yr old girl (they also have a 13 yr old and 8 yr old boys) No pets. Mother a teacher, father a dentist. Separate accommodation, with own bathroom and kitchen. Mother French, father Greek.

334. McLellan

London SW11

Junior nanny/mother’s help 40-60 hrs. No driving. Very good English. Boy 5, girl 3 and baby. Mother at  home, will return to work in July 2015 but will be working from home.

437. Manna van der Pohl

Chiswick London

Start January.

164 Fallon Jupp

Wimbledon, London

Au Pair, start 10th  January stay 12 months (minimum 9mths) Cat. Prefer Spanish & French but open to other nationalities. Boy aged 3 ½ and new baby arriving in February. Mother will be at home. No driving. Prefer good English.

554 Druett

London, Barnes

Mother’s Help, no driving. £150 Start now, flexibility up to mid Christmas. Intermediate English ok. Working 3 full days Tues, Wed Thurs, and just 3 hrs on Monday and Friday (40 hrs per week) No smoker! Boy 5, boy 3 girl 1. No pets. Mother speaks Italian.

553. Chambers

Witham, Essex

Baby 18months old. Mini mother’s help £120-£130 Driver not necessary but preferred. Accept smoker. Good English. Also have 2 older children but they do not live with the family (ages 10 and 9) 3 cats. Work days mon, tues, thurs and Friday 8.30-16.30 Wed and weekends free. Start Jan/Feb 2015 ON HOLD

533. Wilmot

Wraysbury, Berkshire

Au Pair Plus, start now stay 1 year. Intermediate English. Girl 4, boy 2, baby due in January 2015. No pets. Separate accommodate. Prefer Spanish but happy with Italian or French too. Driving.

198 Wijeratne

Esher, Surrey

Au pair Plus start end Dec/January, boy 8 & girl 5. Driver. Parents work full time. Good Eng. Scandinavian/East EU/ Spanish over age of 21.

 

 

 

 

Short term Families:

Family name

Location

Brief information

 

 

 

 

Elderly Companions needed:

Family name

Location

Brief information

 

 

 

Housekeeper:

Family name

Location

Brief information