header

Londýn - Aktuálne Október - plat 800 - 1000 Libier mesačne = 1160 Eur v čistom mesačne + celodenná strava a samostatné ubytovanie zdarma

1. Umiestnime dievčinu alebo ženu s hovorovou Angličtinou do Wood Green Londýn do rodiny ako Mothers help ku 1 dievčatku 15 mesačnému. Plat 200 Libier týždenne plus celodenná strava a samostatné ubytovanie zaistené rodinou zdarma. Nástup čo najskôr.

2. Umiestnime do rodiny Mothers Help dievčinu či ženu do 55 rokov s hovorovou Angličtinou oblasť East Finchley, rodina má 3 deti, 5 ročné 3 ročné a 11 mesačné, jedná sa o pomoc pri deťoch a ľahké domáce práce žehlenie vysávanie utieranie prachu, hrať sa s deťmi, kúpanie, uložiť..cca 45 hodín týždenne. Plat 250 Libier týždenne netto, celodenná strava a samostatné ubytovanie zabezpečené zdarma. Nástup čo najskôr na dlhodobo.

3. Umiestnime do rodiny Mothers Help dievčinu či ženu do 55 rokov s hovorovou Angličtinou oblasť Kilburn rodina má 2 deti, 3 ročné a 4 mesačné, jedná sa o pomoc pri deťoch a ľahké domáce práce žehlenie vysávanie utieranie prachu, hrať sa s deťmi, kúpanie, uložiť.Práca na cca 45 hodín týždenne.Rodina má pani na upratovanie. Plat 250 Libier týždenne netto, celodenná strava a samostatné ubytovanie zabezpečené zdarma. Nástup čo najskôr na dlhodobo. Agentúra MC Tour V prípade vážneho záujmu píšte na mctour@nextra.sk. prezvoňte nám na 0903 426 886, 0948 483 776, 041 7233563 zavoláme vám späť.

Londýn - Umiestnime do Londýna do černošskej rodiny ktorá prišla  z USA, dievčinu s hovorovou Angličtinou ako Mothers Help ku dvom chlapčekom 2,5 a 3,5 ročné. Plat 180 libier týždenne, samostatné ubytovanie plus celodenná strava zabezpečené zdarma. Možnosť navštevovať jazykovú školu. Práca cca 8 hodín deňne, 1,5 dňa voľno v týždni. Nástup čo najskôr na dlhodobo. 

Severné Anglicko Slovenská rodina  september- Umiestnime do severného Anglicka do mesta Huddersfield do Slovenskej rodiny dievčinu Au-Pair Plus s nástupom čo najskôr na 1 rok ku dvom deťom 2 a 6 ročné. Matka pracuje z domu, otec pracuje ako director. Plat 100 Libier týždenne plus samostatné ubytovanie a celodenná strava zdarma. Možnosť navštevovať školu a zdokonaliť sa tak v jazyku Anglickom

Londýn - ihneď - Umiestnime spoločníčku s hovorovou Angličtinou do domu ku dvom starším manželom v dobrom zdravotnom stave, bývajú v Totteridge severný Londýn, jedná sa hlavne o udržiavanie domácnosti, upratovanie, žehlenie...bežné domáce práce, plat týždenne 100 libier v čistom bez odvodov a strava a samostatné ubytovanie zdarma,.... je tu veľa voľného času teda možnosť navštevovať školu kurzy Angličtiny, nástup čo najskôr na dlhodobo

Aktuálna ponuka September - Overená ponuka. Umiestnime do rodiny do Londýna časť Barnet ženu dievčinu s hovorovou Angličtinou ako Mothers Help opatrovateľka ku dvom deťom 9 a 6 ročné chlapec dievča. Bola tu už umiestnená dlhšie jedna slečna zo Slovenska a potrebujú za nu po roku náhradu,slečna bola veľmi spokojná. Plat 800 - 1000 Libier mesačne v čistom, strava a pekné samostatné ubytovanie zdarma. Nástup čo najskôr. 

Aktuálne rodiny na Mallorku a do  Anglicka tu dole pod textom -

Au-Pair - Mothers help - Live in care -  Housekeeping

Milá budúca záujemkyňa, milý budúci záujemca o Au-Pair pobyt, o Au-Pair  pobyt Plus prípadne o Mothers Help pobyt

naša Agentúra umiestňuje už od roku 1995 jednotlivcov občas aj páry do rodín do viacerých krajín EU,

ANGLICKO - Au-Pair, Au-Pair Plus pobyty ku deťom do rodín pre dievčatá, chlapcov / pre chlapcov iba Au-Pair pobyty/ a ženy od 18 do 58 rokov so základnou Angličtinou , plat 300 - 600 GBP mesačne v čistom, strava a ubytovanie v rodine zdarma,  bez odvodov, 1 -2 dni voľno týždenne. Obzvlášť Londýn a okolie.

Dobre platené Mothers Help do ANGLICKA ku deťom do rodín pre dievčatá a ženy od 23 do 58 rokov s hovorovou Angličtinou, plat minimálne 600 - 800 GBP prípadne aj viac mesačne v čistom, strava a ubytovanie zdarma, bez odvodov, v ojedinelých prípadoch rodiny odvody platia záleží od výšky platu. 1 -2 dni voľno týždenne. Obzvlášť Londýn a okolie ale aj inde. Minimálny pobyt na 6 mesiacov a dlhšie. Ideálne pre bývalé Au-Pair alebo pre staršie záujemkyne.

ANGLICKO – ku starším do domácností Live in care pobyty - Umiestnime ženy od 25 - 60 rokov s hovorovou Angličtinou a praxou so staršími stačí prax iba z domáceho prostredia ako spoločníčky Live- in care ku starším ľuďom do domácností, plat minimálne 150 Libier až do 350 Libier týždenne / plat v Eurách mesačne od 800 - 1950 v čistom / + strava a ubytovanie zdarma, Rodiny platia všetky odvody. V ojedinelých prípadoch vopred dohodnutých odvody neplatia, záleží podľa výšky platu, v takom prípade si môžete uhrádzať odvody sami ako samoplátcovia na Slovensku z minimálnej mzdy. Vítané sú šoférky ale nie je to podmienkou. Nemusí byť zdravotnícke vzdelanie ani certifikáty. Obzvlášť Londýn a okolie ale aj iné miesta. 1-2 dni v týždni voľno. 

NEMECKO - Au-Pair  pobyty ku deťom do rodín pre dievčatá, chlapcov a ženy od 18 rokov so základnou hovorovou Nemčinou, plat cca od 260 - 350 Eur  mesačne v čistom, strava a ubytovanie  v rodine zdarma,  bez odvodov, 1 -2 dni voľno týždenne. Rodina pripláca 50 Eur na školu mesačne, rodina prepláca alebo platí zdravotné poistenie.  

TALIANSKO - Au-Pair, Au-Pair Plus pobyty ku deťom do rodín pre dievčatá a ženy od 18 do 30 rokov so základnou Angličtinou alebo Taliančinou , plat od cca 400 Eur mesačne v čistom, strava a ubytovanie v rodine zdarma,  bez odvodov, 1 -2 dni voľno týždenne. Obzvlášť Rím a okolie.

MALLORKA  Španielsko- Au-Pair  pobyty ku deťom do rodín pre dievčatá, chlapcov a ženy od 18 do 30 rokov so základnou Angličtinou alebo Španielčinou, občas aj Nemčinou, plat cca od  300 Eur  mesačne v čistom, strava a ubytovanie  v rodine zdarma,  bez odvodov, 1 -2 dni voľno týždenne. Obzvlášť Palma de Mallorka a okolie.

FRANCÚZSKO - Au-Pair, Au-Pair Plus pobyty ku deťom do rodín pre dievčatá a ženy od 18 do 30 rokov so základnou Francúžštinou , plat od cca 360 – 450 Eur mesačne v čistom, strava a ubytovanie  v rodine zdarma,  bez odvodov, 1 -2 dni voľno týždenne. Obzvlášť Nice a okolie, ale aj iné mestá, prípadne ostrovy.  

RAKÚSKO - Au-Pair ku deťom do rodín pre dievčatá a ženy do 28 rokov so základnou komunikatívnou Nemčinou , plat 507 Eur mesačne v čistom, strava a ubytovanie zdarma, rodina prispieva polovičnými nákladmi na školné, práca cca 20 hod týždenne, 1 -2 dni voľno týždenne, 25 dní platenej dovolenky ročne. Celé územie Rakúska.

Krátkodobé LETNÉ pobyty na minimálne 3 mesiace sú možné vybaviť aj do Talianska s Angličtinou alebo Taliančinou, do Anglicka, na Mallorku s Angličtinou alebo Španielčinou,  a do Francúzska s Francúžštinou.

Prosím po prečítaní nám vyplňte v prípade záujmu ako prvý krok  Bezplatnú registráciu z našej web stránky www.mctour.sk  alebo Kartu Au-Pair  ktorá bude priložená v prílohe mailu – stačí ju vyplniť priamo v PC, a kliknúť nám späť. Nemusíte ju vytláčať a podpisovať. Ako podpis stačí napísať vaše meno v PC. Keď dostaneme od vás vypísanú Bezplatnú registráciu alebo Kartu Au-Pair budeme Vám posielať ďalšie materiály na vyplnenie už v jazyku tej krajiny ktorú ste si vybrali.

Budeme od vás chcieť potom fotky, vyplnené jednoduché dotazníky ktoré vám pošleme, list pre rodinu ,odporúčania... všetko Vám budeme posielať na základe registrácie mailom alebo poštou.

Poplatok: Po úspešnom nájdení rodiny  pri prijímaní pozývacieho listu od rodiny konkrétne pre Vás na Vaše meno a pri podpise zmluvy pred vycestovaním sa platí jednorázovo iba asistenčný poplatok 30 % z vopreddohodnutého jednomesačného platu za asistenciu podľa informácií vo všeobecných materiáloch podľa výšky vreckového. Nie je to poplatok za sprostredkovanie Au-Pair. Pobyt Au-Pair je sprostredkovaný zdarma.

Asistenčný  poplatok je vyberaný výlučne na základe živnostenského oprávnenia Magdalény Cisárikovej Agentúry MC Tour. Poplatok za sprostredkovanie práce Agentúre MC Tour neplatíte, práca je sprostredkovaná zdarma. Platíte však asistenčný poplatok. Predmetný poplatok slúži na zabezpečenie organizačnej a administratívnej činnosti - zahŕňa prvotné informácie o činnosti agentúry, personálne poradenstvo, príprava uchádzača pred príchodom do zahraničia, informovanosť uchádzača, formuláre, vstupné rozhovory, odpovedanie na dotazy mailom a telefonicky, prepisovanie životopisu do slovenčiny použiteľného formulára, zadávanie podkladov do systému partnerských spoločnosti a ďalšie obdobné činnosti. Vyššie uvedený poplatok teda nie je vyberaný za sprostredkovanie zamestnania a žiadnym spôsobom s následným sprostredkovaním práce nesúvisí. Poskytneme vám kompletné poradenstvo ohľadne formalít, oznamovacích a registračných povinností, ako aj všeobecné informácie čo je potrebné vybaviť pred vycestovaním do zahraničia a po príchode späť do krajiny. Asistenčný poplatok sa platí až po vybavení, pri podpise zmluvy. Nárok na poplatok za naše služby sa platí až po ich zabezpečení. Nevyberáme žiadne iné registračné poplatky ani poplatky za preklad.

Asistenčné služby zahŕňajú :

asistenciu pri zisťovaní  dopravy do zahraničia, následne príprava cestovného itinerára pre príchod na pracovné miesto

  1. zaistenie odvozu z letiska alebo autobusovej či vlakovej stanice, zistenie spojov
  2. poskytnutie informácií ohľadom ubytovacích možností v zahraničí a ich zaistenie
  3. inštrukcie čo si zobrať so sebou a ohľadne pracovného oblečenia
  4. pomoc v krízových situáciách a help line kontakt 
  5. poskytnutie informácií o životných podmienkach, pracovných podmienkach a úradných povinnostiach v zahraničí. / prihlásenie na úradoch / poradenstvo ohľadne zahraničnej legislatívy
  6. poskytnutie kontaktov na koordinátorov a kontaktné osoby

 

MALLORKA

571.- SANDRA FAMILY

Family living in Palma city with2 children,  7 and 4 years old.  Father is interior design and mother Stylist. They live in a detached house with garden. Own bedroom and own bathroom. 

Duties: look after children .

Free time: all mornings and sundays full free.

Pocket money: 70 euros.

Asap- 6 months or more

 

541.- FRANCISCA FAMILY

Family living in Porreras, small town at 45 minutes from Palma city, with 2 children, 7 and 2 years old. Father is  electrical technician and mother is secretary. Own bedroom. 

Duties: look after children and help with light housework. 

Free time: all mornings and sunday full free.

Pocket money: 70 euros.

Asap- 6 months

 

646.- CAROLINE SCHMIDT

Family living in S’estanyol, 45 minutes from Palma, seaside with a boy 8 months old.  Father is Police man and mother is working with Air Europa, air company.

Own bedroom. 

Duties: look after the child and help with very light housework. 

Free time: Sunday full free and more free time depending family planning.

Pocket money: 70 euros.

Asap- long term

 

AKTUÁLNE RODINY ANGLICKO - rodiny sa stále menia a dopĺňajú:

February 2016

Au Pair, Mother’s Help, Housekeeping and Elderly Companion Positions:

  

Family

Location

Start/end date

Brief information

1208

Woking, Surrey

15/02 until 15/08

Mother’s help, £170, no driving, good English, B3, B 1 ½, (has older sister aged 17- no care)no pets, parents work, someone outgoing, friendly, fun

1207

 Near Dundee, Scotland

ASAP for 9-12 months

Ap, £80, not necess driving but would be nice, intermediate English, B7, B3, baby girl due in April (no sole care), has dog, mother works part-time, someone bright, genuinely interested in children, healthy

1204

Battersea,  London

ASAP for 6 months

AP+, accept MALE, not necess driving but would be nice, fluent English, accept SMOKER,G7, B3, single mother will go back to work, will get a cat, someone kind, firm, energetic,

1203

Chiswick, London

ASAP for 12 months

AP+,£90,  not necess driving but would be nice, intermediate English, B6, G4, G2, parents work, no pets,

0078

Wandsworth, London

ASAP until End of August 2016

Mother’s help, daily driver, £200, good English, accept SMOKER, B9, B7, B5, no pets, parents work, prefer Slovenia, Bulgaria, Slovakia, Austria but open, someone hardworking, independent, has exp with boys,

1201

East Tilbury, Essex

ASAp for 6-12 months

AP+, £100, no driving,intermediate English, B5, B2, no pets, parents work, someone can speak English, non smoker,

1199

Greenwich, London

ASAP for 12 months

AP+ £120/ Mother’s help £200,  fluent/native English,daily driver, B10, single mother works, no pets, someone energetic, enthusiastic, smart,

1198

Chingford, London

ASAP for 12 months

AP+, £100, intermediate English, accept SMOKER, G10, B2, no pets, single mother works full-time, need someone who can stay with the children overnight

1197

Caterham, Surrey

ASAP for 12 months

Mother’s help, £150,  daily driver, good English, G9, B7, B3, mother doesn’t work, has 2 dogs, AP need to travel with the family,  

1196

Twickenham, London

ASAP or 6-12 months

AP(confirm it), intermediate English, no driving, G5, G 1 ½, no pets, mother will return to work,

1194

Biddenden, Kent

ASAP for long-term

Mother’s help, occasional driving, fluent English,accept SMOKER, G4, G2, has gold fishes,  parents work full-time, someone well-mannered and travelled,

1193

St Albans, Hertfordshire

ASAP-03/01 for 6-12 months

AP, not necess driving but would be nice, £70, intermediate English, accept SMOKER, G 6 months, G2, G3, B8, mother doesn’t work, has cat, someone has good communication skills,

1191

Walters Ash, Bucks

End of February until min summer or 12 months

Mini-mother’s help, £120-140, No driving, good English, G7(autistic), has hamster, single mother works, someone who is honest, trustworthy, energetic, mature,

1189

Fulham, London

ASAP with flexible end date

AP, not necess driving but would be nice, £?, intermediate English, G4, G almost1, no pets, mother doesn’t work, accept live-out,

1182

Chelmsford, Essex

ASAP for 6-12 months

AP+, £110, no driving, good English, B5, B3, no pets, parents work, someone responsible, caring, flexible, enthusiastic

483

Highgate, London

ASAP for long-term

Live-out nanny, not necess driving but would be nice, fluent English, B10, has dog&cat, mother doesn’t work, prefer Dutch, Italian, German, French but open,

1176

Sanderstead Surrey

ASAP until min September, preferable 12 months

AP, £100, no driving, good English, B4, B 10 months old(no sole care), mother return to work in mid-February, has 3 chickens, someone outgoing, flexible, can cook healthy food, motivated,

1172

Bruton, Somerset

ASAP for 12 months

Mother’s help, £150,need a occasional driver,  intermediate English, G6, mother works full-time from home(farm), chickens, rabbits, dogs, cats, guinea pigs, someone who likes helping out with animals, helpful, friendly,

1170

Finstock, Oxfordshire

ASAP for as long as possible

Mother’s help, £150, occasional driver, basic English, accept SMOKER,B 21 months, G 3 months, no pets, mother doesn’t work,

1169

Gerrard Cross, Buckinghamshire

ASAP for 12 months

AP, good English, daily driver, G8, G4, parents work, has a dog, someone self-starter, would be good if they speak French, play piano, read music but not essential,

620

Kempston

ASAP until min 31st of August

AP+, £100, daily driver, intermediate English, G15, G11, B8, parents work, has 4 dogs, 2 cats, 4 chickens, hamster, NO Spanish, happy, sociable, strong character,

1165

Camberley, Surrey

February  for 5 months

AP+, daily driver, £100, basic English, B10, B6, parents work, no pets, someone kind

1162

Bridport, Dorset

ASAP for 6 months

AP+, daily driver, £110, intermediate English, B6, G 13 months, parents work from home, 2 hens, 3 ducks, prefer someone tidy, calm, wonderful,

205

West-Chiltington, Sussex

ASAP-15th February for 6-12 months

AP+, £100, daily driver, accept MALE, B9, B7, G2 1/2, mother doesn’t work, has cat, fishes, polo ponies, prefer native English, French or German but open, someone sporty, good swimmer, fun

1156

South Molton, Devon

ASAP for 6-12 months

Mini-mother’s help, £120, not necess driving but would be nice, good English, accept SMOKER, B3, G1, mother works part-time, 12 chickens, 3 sheep, 2 rabbit,1 cat,

1154

Barnack, Lincolnshire

ASAP for 6-12 months

Ap+, occasional driver,  £100-120, good English, G almost 3, G almost 3, no pets, parents work, prefer someone fun, full of energy,

1148

East Finchley, London

ASAP for min 12 months

Junior Nanny, £250-300, daily driver,fluent English, G10, B7, B5, mother works from home, Jewish family, has dog,prefer New Zealand but open, someone cheerful but firm, mid-20s,

1140

Battersea, London

ASAP for 12 months

Mother’s help, £150, no driving, basic English, parents work, Russian speaker would be good, has goldfish, G4, B7, someone energetic, committed,

1027

Barnet, London

ASAP for a year

Mother’s help, £150, good English, no driving,no pets, B10, parents work, someone energetic, sporty,interest in healthy eating has exp with 10ys old children, +25,

1132

Hammersmith, London

ASAP for flexible length of stay

AP, £100, lower English, accept SMOKER, no driving, B9(has ADHD), G6, no pets, single father works part-time, prefer Kiwi, Australian but open, someone energetic, bubbly, patient, prefer someone who is already in London

1119

East Hendred, Oxfordshire

Asap for 12 months

AP+, £100, no driving,good English, accept SMOKER, G4, G 19 months, B 8 months, no pets, mother doesn’t work, prefer Spanish or French but open, someone happy, positive, lots of energy

1114

Greenmount, Bury

ASAP(within 4weeks) up to 12 months

AP, no driving, £80-90, basic English, accept SMOKER, G14, G5, B3, single mother works, has cat, +21,

1108

Clapham, London

ASAP for long-term

Live-out part-time nanny, no driving, fluent English, £8-10/h,B4, B 1 ½, no pets, parents work,

075

Near Dedham, Colchester

ASAP for min 10 months(min until summer holidays)

AP, daily driver, £80-100, good English, B8, B6, B2, no pets, mother doesn’t work, someone warm, friendly, outgoing, no French or Spanish, +21,

1088

Twickenham, London

February for 1 year minimum

Junior Nanny or Mother’s help,£200 or above good English(accept pre-intermediate if French) occasional driving, G6, G5, no pets, single mother works part-time, want French, Swiss, Spanish or Latin American but open, someone mature, organised, happy, someone who likes outdoors, can cook

1081

Windsor, Berkshire,

ASAP for min 8-9months/prefer 1 year

Mother’s help, £150, occasional driver, good English, 18 months old boy, no pets, single mother working, no Eastern European, someone with positive attitude, outgoing, smiley, has baby experience, friendly, outgoing,

1070

Beaconsfield, Buckhinghamshire

ASAP- March for min 6 months

Ap+ or Mini-mother’s help, occasional driver, £100-120, satisfactory English, B 2 ½, G 8 months, no pets, mother works part-time from home, want Swedish, someone from Northern Sweden, prefer someone confident, cherish, social, can cook, someone older, +21

1075

Brent Cross, London

ASAP(flex) for min 6 months- 1 year

Ap+, £100, not necess driving but would be nice, good English, B5(has conditions) B5, G3, no pets, single mother doesn’t work,someone warm, caring, positive, well-organised, Jewish family

1136

Pinner, London

ASAP until August

AP+, £100, occasional driver, good English, B4, B2, baby boy 2 months, has puppy, mother works from home, someone outgoing, easygoing, fun, positive, prefer Eastern European,

1127

Fulham, London

ASAP for 12 months

AP+, no driving, £80-100, good English, B20 months old, mother works part-time from home, has dog, want Spanish, someone positive, happy, gentle

1126

St  Johns Wood, London

ASAP for a year

AP+,fluent English, accept SMOKER, G8, B6, G2, mother works part-time, maybe getting a puppy, someone with lots of energy, affectionate, patient, not necess driving but would be nice

1025

Turnham Green, London

February-March for 12 months

Mother’s help, £150, occasional driver, fluent English, B 6 ½, B 4 ½(language, speech terapy) no pets, parents work, require Swedish, Dutch with excellent English +21 or native English speaker, accept MALE,

 

Elderly Companions needed:

Family

 

Location

Start/end date

Brief information

528

 

Weybridge, Surrey

ASAP for a yea

Elderly companion, £150-170, daily driver, basic English, no pets, elderly man aged 83, no pets,

1183

 

Reading, Berkshire

Beginning of March for as long as possible

Elderly companion, G90, good English, driver, £180-250, no pets,

 

 

In Essex

During Spring

Elderly companion for couple in their 90is, live-out position,

 

 Housekeeper needed:

Family

name

Location

 

Brief information

1124

 

Brentford, London

ASAP until end of July

Houseekeeper, occasional driving,£170 good English, accept SMOKER, G17, G11, mother works from home, has small dog, prefer Spanish but open, someone friendly, funny,

1110

 

Fulham, London

ASAP for 1 year,

Housekeeper,no driving, £225, B4, B3, no pets, parents work, happy, good eye on detail, good English, aged between 35-50

1069

 

Alresford, Hampshire,

ASAP-ongoing

 housekeeper, £180, occasional driver, intermediate English, B4,B2, baby girl 4 months, mother works from home, has dog, someone tidy, organised, good cook,

546

 

Goring Heath, near Reading

August for 12 months

Housekeeper,  no driving, accept MALE, £150, fluent English, G7, G4, parents work, has dog, someone independent, attention to details, tidy,

 

March- April 2016 start families:

Family

 

Location

Start/end date

Brief information

672

 

Richmond, London

18th April for a year (3m flex)

AP+, £90, good English, both parents work, sometimes overnight(rarely), very flexible timewise, good cook, B8 ½  G6 ½,  no pets, no driving,

1202

 

Ripon, North Yorkshire

April until min December/ for a year

Mother’s help, no driving, £150, intermediate English, G6, B 20 months, no pets, parents work, prefer Spanish or Italian but open, someone very friendly, funny, patient, responsible, flexible, tidy

1200

 

Chiswick, London

29th March for 12 months

AP, £80, accept MALE, no driving, accept SMOKER, G4, single mother works, has dog, someone active, sporty, sensible, no issues with food,

1206

 

South Kensington, London

April for 6 months

Nanny, not necess driving but would be nice, £450, good English, G 4 months old, no pets, parents work full-time, someone flexible and active,

1187

 

Clapton, London

1st of April for as long as possible

AP+, £100, no driving, intermediate English, B2, no pets, parents work,

1185

 

Hammersmith, London

March/ April for as long as possible

AP+, £100, no driving, fluent English, B5, B3, B 3 months,mother doesn’t work, no pets, someone adaptable, friendly, can cook,

1174

 

Harpenden, near London

11th April until  minimum September 2016

AP+,  £110, no driving, good English, B8, G3, no pets, parents work, someone friendly, organised, tidy, helpful, flexible

1161 

 

Worcester Park, London

21st March for a year

Mini-mother’s help, accept MALE, daily, £110, intermediate English, B3, G1, no pets, parents work,

838

 

Streatham, London

10th of April up to a year

AP, £100, daily driver, intermediate English, G4, B2, no pets, mother works part-time, prefer Scandinavian, German, Spanish, Italian but open, someone kind, energetic, patient, committed,

1155

 

Amersham, Berkshire

April-May-June for 12 months

AP, no driving, good English, G2, has dog, mother doesn’t work, want Spanish, someone genuine, playful, fun,

1147

 

Clapham, London

April for 12 months

Mother’s help or Junior Nanny/Nanny, no driving, basic English, baby girl 6 months, parents work, has dog, prefer French, easy-going, fun, loving,

1125

 

Newton Abbot, Devon

March for 12 months

AP+, no driving, basic English, accept SMOKER, B2, no pets, mother will go back to work, prefer Spanish/Portuguese,someone confident,

1118

 

Richmond, London

1st April until end of August

AP+, £100, no driving, mother doesn’t work, baby due in May, B4, G2, someone flexible, no pets, father lives in Gabon, intermediate