header
INDIA

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit.

Umiestnime dievčatá do pozícií Au-Pair, Au-Pair Plus a Mothers Help ku deťom do zahraničných rodín do Anglicka, Rakúska, Nemecka, Francúzska, Talianska, Holandska, na Mallorku. Jedná sa o pomoc pri deťoch a ľahké domáce práce. Mothers Help do Anglicka vyžadujú väčšiu skúsenosť s deťmi. Možnosť navštevovať jazykovú školu a zdokonaliť sa v cudzom jazyku. Pobyty na minimálne 6 - 12 mesiacov. V ojedinelých prípadoch berú aj chlapcov alebo páry. Rodina vypláca týždenné vreckové od cca 80 - 200 Eur / ako ktorá krajina / a strava a ubytovanie v rodine sú zabezpečené vždy rodinou zdarma. Pobyty sú obmedzené vekom, iba do Anglicka je možné  až do 55 rokov. Podmienkou hovorový cudzí jazyk aby zvládli rozhovor s rodinou cez Skype al. telefón pred vycestovaním. Agentúra MC Tour V prípade vážneho záujmu píšte na mctour@nextra.sk , prezvoňte nám na 0903 426 886, 0948 483 776, 041 7233563 zavoláme vám späť

Au-Pair a Mothers Help ku deťom, Live-in ku starším do domácnosti

Krajiny kam sprostredkúvame Au-Pair do rodín:

Anglicko, Rakúsko, Taliansko, Nemecko, Holandsko, Mallorka, Španielsko, Balleárske ostrovy, Francúzsko 

Milá budúca záujemkyňa, milý budúci záujemca o Au-Pair pobyt,

o Mothers Help pobyt Anglicko, Care Live in  spoločníčka do domácnosti ku starším ľuďom Anglicko

naša Agentúra umiestňuje už od roku 1995 bežne jednotlivcov občas aj páry do rodín,

na základe Vášho predbežného záujmu Vám pošleme mailom prvé základné informačné materiály. Prosím prečítajte si ich a vyplňte nám v prípade záujmu na začiatok Kartu Au-Pair, potom Vám budeme posielať ďalšie materiály na vyplnenie už v jazyku tej krajiny ktorú ste si vybrali. Prečítajte si informácie o jednotlivých krajinách pre záujemkyne o Au-Pair pobyty.

Budeme od vás chcieť fotky, vyplnené jednoduché dotazníky, list pre rodinu , odporúčania... všetko Vám budeme posielať na základe registrácie mailom alebo poštou. Po úspešnom nájdení rodiny pri prijímaní pozývacieho listu od rodiny konkrétne pre Vás na Vaše meno a po podpise zmluvy sa platí jednorázovo poplatok za asistenciu a za organizačno ekonomickú činnosť personálneho poradenstva podľa informácií vo všeobecných materiáloch podľa výšky vreckového a to 30 % z vopreddohodnutého jednomesačného platu jednorázovo pri podpise zmluvy. Nie je to poplatok za sprostredkovanie práce, tá je sprostredkovaná zdarma. 

Krátkodobé letné pobyty s Angličtinou sú možné aj do Talianska do Ríma a okolie, tiež do Anglicka, na Mallorku a do Francúzska s Francúžštinou.

 

Au-Pair, Au-Pair Plus ku deťom do rodín pre dievčatá a ženy  od 18 do 55 rokov so základnou Angličtinou , plat 300 - 500 GBP mesačne v čistom, strava a ubytovanie zdarma, 1 -2 dni voľno týždenne. Obzvlášť Londýn a okolie.

 

Dobre platené Mothers Help do ANGLICKA ku deťom do rodín pre dievčatá a ženy od 24 do 55 rokov s hovorovou Angličtinou , plat minimálne 600 - 800 GBP prípadne aj viac mesačne v čistom, strava a ubytovanie zdarma, 1 -2 dni voľno týždenne. Obzvlášť Londýn a okolie. Bez odvodov, minimálny pobyt na 6 mesiacov a dlhšie.

 

ANGLICKO - Live - in opatrovanie, pomocníčky starším do domácností, spoločníčky, strava a ubytovanie zdarma, plat 600 Libier = 730 Eur mesačne, 800, 1000 Libier mesačne prípadne aj viac podľa ponuky, bez odvodov

RAKÚSKO - Naša Agentúra umiestňuje už od roku 1995 do pozícií Au-Pair , rodiny máme po celom území Rakúska,

Prosím prečítajte si  tu dole informácie a vyplňte nám v prípade záujmu  na začiatok Kartu Au-Pair.

Budeme od vás chcieť potom fotky, vyplnené jednoduché dotazníky, list pre rodinu , odporúčania... všetko Vám budeme posielať na základe registrácie mailom alebo poštou, či osobne. Po úspešnom nájdení rodiny  pri prijímaní pozývacieho listu od rodiny konkrétne pre Vás na Vaše meno a po podpise zmluvy  sa platí iba jednorázovo asistenčný poplatok o jeho výške vás budeme vopred informovať. Nie je to poplatok za sprostredkovanie Au-Pair.

Au-pair, RAKÚSKO - Au-Pair do rodín ku deťom
Pre dievčatá  a ženy vo veku od 18 – 28 rokov, Pomoc v rodine pri deťoch a s domácimi prácami. Je možnosť chodiť do jazykovej školy a zdokonaľovať sa v Nemčine. Rodina prispieva polovičnými 50 % nákladmi na školné. Pracovná doba je 20 hodín týždenne + 2-3x týždenne večerné sedenie pri dieťati. Jeden alebo dva voľné dni v týždni. 5 týždňov plateného voľna ročne.

Druh pracovného pomeru

vedľajší pracovný pomer

Ponúkaný plat

507 Eur mesačne v čistom. bez odvodov

Iné výhody

Celodenná strava a ubytovanie zdarma, rodina prispieva na školné 50 % nákladov, v prípade záujmu môžete obdržať kontakty na ďalšie Aupair v okolí – rakúska agentúra organizuje pre Aupair stretnutia, výlety a rôzne exkurzie. Dostanete priamy kontakt na Rakúsku Agentúru.
Miesto práce

Rakúsko, celé územie Rakúska

Termín nástupu

dohodou čo najskôr

Informácie pre uchádzača

Treba sa dokázať dohovoriť Nemecky, vodičák je výhodou nie je však podmienkou, v prípade záujmu nám prosím napíšte na mctour@nextra.sk

 AU - PAIR

Študujete svetový jazyk, zistili ste však, že nemáte natoľko vysoký aby ste si mohli dovoliť štúdium na zahraničnej jazykovej škole. Takéto štúdium Vám môže naša agentúra zabezpečiť len s minimálnym vstupným kapitálom. Čo je však dôležité, Vy budete študovať na zahraničnej jazykovej škole a namiesto výdavkov dokonca získate dosť vysoké vreckové. Vy však získate ešte jednu veľmi cennú skúsenosť, znalosť jazyka, ktorým sa dohovoríte v mnohých krajinách sveta. Zároveň spoznáte novú krajinu, jej históriu i súčasnosť, spôsob života a mentalitu obyvateľov.

Au-Pair, čo to vlastne znamená?

Tento medzinárodný názov je určený pre dievčatá, ktoré sa zdokonaľujú v cudzom jazyku na zahraničných jazykových školách, vypomáhajú v rodinách pri deťoch a s jednoduchými domácimi prácami, ako je utieranie prachu, vysávanie, pomoc pri stolovaní, žehlení, nakupovanie. Za výpomoc dievčat v rodinách sa nepoberá plat, ale vreckové, ktoré sa pohybuje vo výške minimálne 400 € mesačne. Celodenná strava a ubytovanie v individuálnej izbe je poskytnuté rodinou zdarma. Rodiny prijímajú dievčatá a do Anglicka aj ženy ochotné na dobu od 3 do 24 mesiacov, s uprednostnením čo najdlhšieho pobytu. Kratšie pobyty ako 5 mesiacov nemôžeme zaručiť, že zrealizujeme. Povinnosťou každej záujemkyne je aspoň základná znalosť jazyka krajiny, do ktorej cestuje, aby sa dokázala aspoň pasívne Vaša nová rodina Vám pomôže nájsť v blízkosti Jazykovú školu, na ktorej štúdium si sami hradíte z vreckového, ktorú môžete ukončiť Certifikátom. Pomoc v domácnosti pri deťoch a domácich prácach je v rozsahu od 5 – 10 hodín denne a viac podľa potreby rodiny, podľa toho, či ste umiestnená ako Au-Pair Au-Pair Plus, alebo Mothers Help. Pokiaľ ste rodine denne k dispozícii dlhšie, rodina Vám priplatí vreckové. Voľné dni sú v týždni dva, niekedy jeden. Podľa dohody. Práce nie sú ťažké, jedná sa o chod domácnosti, upratovanie, vysávanie, žehlenie, stolovanie, vodenie detí do a zo školy, hra s deťmi. Výhodou je, ak vlastníte vodičský preukaz. Práca Au-Pair neobsahuje práce, ako je rýľovanie v záhrade, umývanie auta a pod. Či si budete vyhovovať s rodinou vzájomne, záleží vo veľkej miere aj od Vás samotných. Prvé tri týždne sa pokladajú za najťažšie, kedy si vzájomne na seba privykáte.

Na cestu do krajiny si treba zobrať vhodné oblečenie a obutie, stravu na cestu a na začiatok aj finančný obnos vo valutách. Je možnosť cestovať aj letecky, v tomto prípade však je cestovanie drahšie. Pred cestou Vám odovzdá agentúra pozývací list, na základe ktorého môžete byť umiestnená ako Au-Pair v zahraničnej rodine. Po 6 mesiacoch pobytu má Au-Pair nárok na dovolenku, niekedy platenú.

Au-Pair Plus: pomáha v rodine denne 7-9 hodín, má viac povinností, príp. viac detí na starosti, menej voľného času, vyššie vreckové. Môže tiež chodiť do školy a Pokiaľ ste sa rozhodli stať sa Au-Pair alebo Au-Pair Plus, tak Vám pre začiatok stačí: a, - vyplniť kartu Au-Pair b, - osobne v Agentúre alebo poštovou poukážkou H na adresu Agentúry zaplatiť Konzultačno - administratívny asistenčný  poplatok 17 Eur / platí sa aj v prípade vycestovania viackrát cez našu agentúru len raz / c, - Au-Pair kartu odoslať prípadne doniesť do našej agentúry osobne.

Pokiaľ ste splnili hore uvedené podmienky v bodoch a až c, uistili sme sa, že Váš záujem vycestovať ako Au-Pair je skutočný. Naša agentúra Vám obratom doručí formuláre potrebné k Vášmu vycestovaniu. Po ich vyplnení nám ich donesiete osobne alebo nám ich zašlete poštou najlepšie doporučene. V prípade že by vznikli nejasnosti, môžete sa s našou agentúrou skontaktovať mailom, osobne alebo telefonicky. Potom musíte už len počkať na nájdenie rodiny prostredníctvom našej zahraničnej agentúry, ktoré trvá približne od troch týždňov do troch mesiacov. Potom už nič nebráni k splneniu Vašeho cieľa, vycestovať ako Au-Pair.

Pred cestou ešte obdržíte od nás podrobné materiály, rady na cestu s kontaktnou adresou našej Agentúry v prípade núdze, presnú adresu Vašej novej rodiny, kontakty a pod. Pred cestou je nutné skontaktovať sa s novou rodinou, je to pre obe strany prínosom. Keď ste si pozorne prečítali tento celý text, istotne ste si uvedomili, že cesta k Au-Pair si vyžaduje určitý čas / treba byť trpezlivá / a nie malé finančné náklady / telefonické ho- vory, faxy, písomnosti, služobné cesty z našej strany a pod. /, preto iste uznáte, že máme isté finančné požiadavky.

Konzultačno - administratívny asistenčný  poplatok 17 Eur - pokrýva iba počiatočné prevádzkové náklady za konzultácie a preto je nevratný, je však prenosný. Zrušený !!!
Au-Pair asistenčný poplatok  zaplatíte až tesne pred vycestovaním po vybavení. Zaplatiť môžete poštovou poukážkou  prípadne osobne v našej agentúre, prípadne na účet.
Výhodné Zdravotné Poistenie na celý pobyt si môžete uzavrieť v našej Agentúre.

Na záver ešte niekoľko dôležitých upozornení:
a, - bez zaplatenia Au-Pair asistenčných poplatkov nie je možné vycestovať
b, - naša agentúra nenesie žiadnu zodpovednosť za nepravdivé údaje, ktoré o sebe záujemca svojim podpisom potvrdí vo formulároch. Naopak, všetky náklady spojené s nepravdivými údajmi znáša záujemca, preto uvádzajte iba pravdivé údaje!
c, - naša agentúra nie je zamestnavateľská a všetky jej podmienky sú platné od 22. septembra 1995

Mnohí mladí ludia sa u nás zastavia cestou späť zo zahraničia, aby nám porozprávali svoje zážitky z cesty, dobrodružstvá a skúsenosti. Neoľutovali svoje rozhodnutie a odporúčajú aj ostatným mladým ľuďom, aby sa nebáli vkročiť do sveta. Pobytom v zahraničí získajú podstatne viac, ako ostať doma v bezpečnom rodinnom prostredí.

1. Poplatok Au-Pair: 17 Eur asistenčný teraz je zrušený !!!
2. Poplatok Au-Pair, Plus, Mothers help :  asistenčný poplatok za asistenciu pri vybavovaní a organizačno – ekonomické personálne poradenstvo je vždy stanovený pri vreckovom od 60 Libier týždenne, prípadne od 80 Eur týždenne na 30 % z výšky dohodnutého mesačného vreckového jednorázovo v prepočte na Eur podľa kurzu. navštevovať jazykové kurzy. Za Rakúsko je stanovený asistenčný poplatok 200 Eur. Nie je to poplatok za sprostredkovanie práce, tá je sprostredkovaná zdarma.

Asistenčný  poplatok je vyberaný výlučne na základe živnostenského oprávnenia Magdalény Cisárikovej Agentúry MC Tour. Poplatok za sprostredkovanie práce Agentúre MC Tour neplatíte, práca je sprostredkovaná zdarma. Platíte však asistenčný poplatok. Predmetný poplatok slúži na zabezpečenie organizačnej a administratívnej činnosti - zahŕňa prvotné informácie o činnosti agentúry, personálne poradenstvo, príprava uchádzača pred príchodom do zahraničia, informovanosť uchádzača, formuláre, vstupné rozhovory, odpovedanie na dotazy mailom a telefonicky, prepisovanie životopisu do slovenčiny použiteľného formulára, zadávanie podkladov do systému partnerských spoločnosti a ďalšie obdobné činnosti. Vyššie uvedený poplatok teda nie je vyberaný za sprostredkovanie zamestnania a žiadnym spôsobom s následným sprostredkovaním práce nesúvisí. Poskytneme vám kompletné poradenstvo ohľadne formalít, oznamovacích a registračných povinností, ako aj všeobecné informácie čo je potrebné vybaviť pred vycestovaním do zahraničia a po príchode späť do krajiny. Asistenčný poplatok sa platí až po vybavení, pri podpise zmluvy. Nárok na poplatok za naše služby sa platí až po ich zabezpečení. Nevyberáme žiadne iné registračné poplatky ani poplatky za preklad.

 Asistenčné služby zahŕňajú :

  1. asistenciu pri zisťovaní  dopravy do zahraničia, následne príprava cestovného itinerára pre príchod na pracovné miesto
  2. zaistenie odvozu z letiska alebo autobusovej či vlakovej stanice, zistenie spojov
  3. poskytnutie informácií ohľadom ubytovacích možností v zahraničí a ich zaistenie
  4. inštrukcie čo si zobrať so sebou a ohľadne pracovného oblečenia
  5. pomoc v krízových situáciách a help line kontakt 
  6. poskytnutie informácií o životných podmienkach, pracovných podmienkach a úradných povinnostiach v zahraničí. / prihlásenie na úradoch / poradenstvo ohľadne zahraničnej legislatívy
  7. poskytnutie kontaktov na koordinátorov a kontaktné osoby